شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگاندر پایگاه امام علی(ع) نیروی دریایی سپاه برگزار شد؛ اولین همایش خط مقدم جهاد (تلاشگران سازندگی)

در پایگاه امام علی(ع) نیروی دریایی سپاه برگزار شد؛ اولین همایش خط مقدم جهاد (تلاشگران سازندگی)

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 12 اسفند 1397 ساعت 10:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: اولین همایش بزرگ خط مقدم جهاد (تلاشگران سازندگی) در پایگاه دریایی امام علی (ع) چابهار برگزار شد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ اولین همایش بزرگ خط مقدم جهاد (تلاشگران سازندگی) با حضور محبوبیان فرمانده پایگاه دریایی امام علی (ع) چابهار، حجت الاسلام والمسلمین ساغریان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و جمعی از مسئولین و پرسنل پایگاه برگزار شد.

 

در ابتدای این همایش که به همت گردان پشتیبانی رزم،گروهان مهندسی پایگاه برنامه ریزی شده بود ،قربانی به عنوان فرمانده گردان پشتیبانی رزم،گروهان مهندسی ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور پرسنل، شرح کاملی از عملکرد گردان و هم چنین گزارشی از پروژه های در حال انجام و درصد پیشرفت آن ها ارائه داد. 

 

در ادامه ی همایش ضمن قرائت متن پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مورد فعالیت های جهادی و توصیه های ایشان ، فرمانده پایگاه دریایی امام علی (ع) به عنوان سخنران همایش در سخنانی ضمن سلام و درود به روح پر فتوح امام راحل(ره) و سلامتی و طول عمر رهبر معظم انقلاب، حادثه ی تروریستی جاده خاش، زاهدان را تسلیت و این حرکت بزدلانه را محکوم کرد. 

 

فرمانده پایگاه دریایی امام علی (ع) چابهار، با اشاره به پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندسی را تبریک گفت. 

 

وی سپس ضمن یادآوری و قدردانی از حضور پرشکوه آحاد مردم در راهپیمایی 22 بهمن، ضمن تاکید فراوان بر مطالعه ی بیانیه راهبردی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  در گام دوم انقلاب اسلامی، انقلاب عزیز را شکوهی بی کران در پهنه ی جهان توصیف نمود.

 

 محبوبیان در ادامه تنها راه برون رفت از مشکلات امروز جامعه را طبق منویات فرماندهی معظم کل قوا کار جهادی و تفکر انقلابی دانست و تاکید کرد: با این تفکر در هر کاری ورود کردیم پیروز و موفق شدیم و با همین تفکر انقلابی در جهان در اوج عزت قرار داریم.

 

فرمانده پایگاه دریایی امام علی (ع) در پایان شرایط پروژه های مهندسی در سطح پایگاه و ماشین آلات سنگین را در حد مطلوب ارزیابی کرده و این شرایط را مدیون پیگیری ها و فعالیت های جهادی پرسنل گردان دانست و بر حفظ این روحیه و ترویج بیشتر آن در بین کارکنان تاکید کرد.

 

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است