شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانبه مناسبت هفته بسیج سازندگی و فرارسیدن ماه رمضان صورت گرفت؛ ویزیت رایگان۴۵۰ نفر از مردم دهستان شهید مردان سیریک

به مناسبت هفته بسیج سازندگی و فرارسیدن ماه رمضان صورت گرفت؛ ویزیت رایگان۴۵۰ نفر از مردم دهستان شهید مردان سیریک

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 21 ارديبهشت 1398 ساعت 13:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: به مناسبت هفته بسیج سازندگی و فرارسیدن ماه رمضان، به 450نفر از مردم دهستان شهید مردان سیریک ویزیت رایگان وخدمات پزشکی ارائه شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و هفته بسیج سازندگی ویزیت رایگان پزشکی 450 نفر از مردم دهستان شهیدمردان شهرستان سیریک انجام شد.

 

سید فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک تصریح کرد: گروه پزشکان شامل پزشک عمومی ، پزشک متخصص داخلی ، زنان و زایمان ، مغز و اعصاب، متخصص اطفال، چشم پزشک، روانشناس، مامایی، تزریقات و پانسمان و داروخانه بود که به مدت یک روز به مردم خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کردند.

 

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک اظهار کرد: خدمات ارائه شده به مردم شامل ویزیت رایگان ، داروی رایگان ، انجام آزمایشات و جراحی بود و مهمترین هدف از اجرای طرح بسیج جامعه پزشکی در سطح شهرستان را خدمت رسانی به مردم روستاهای مناطق محروم و دورافتاده است که از دسترسی آسان به خدمات بهداشت و درمان محروم هستند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک افزود: این طرح با مشارکت و همکاری بسیج جامعه پزشکی استان ، دانشگاه علوم پزشکی ، شبکه بهداشت و درمان شهرستان های میناب و سیریک به مدت یک روز در محل مدرسه شهید قورچی زاده روستای روتان صورت گرفت.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است