شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانمسئول بسیج سازندگی بندرخمیر عنوان کرد: اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم این شهرستان

مسئول بسیج سازندگی بندرخمیر عنوان کرد: اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم این شهرستان

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 11:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی بندرخمیر از اعزام یک گروه از تیم جهادی پزشکی به مناطق محروم این شهرستان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ خدمتیان مسئول بسیج سازندگی بندرخمیر با بیان اینکه گروه جهادي پزشكي در روستاهای دریخا،مارو،پی پر و آشتابی از توابع بخش مرکزی شهرستان فعالیت داشته اند تصریح کرد:با توجه به دستورات اسلام و تاکید امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری مبنی برخدمات و اهمیت ویژه به قشر محروم ،بی بضاعت و آسیب پذیرجامعه، در همین راستا به مدت یک روز حدود يكصد نفر از افراد نیازمند این مناطق در زمینه های عمومی و تخصصی ؛شامل مامایی، روانشناسی، تغذیه ، بهداشتی و... ازخدمات ارائه شده ی معاینه ،تجویز و توزیع رایگان دارو بهره مند شدند.

 

وی خدمت به بیماران و افراد نیازمند خصوصا در مناطق صعب العبور و کمتر برخوردار را  ایثار و افتخار دانست و گفت: این خدمات خداپسندانه در قالب طرح شهید رهنمون به صورت مستمر ماهانه در منطقه های مورد نظر انجام می شود.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه بندرخمیر با تاکید بر اینکه تیم های بسیج جامعه پزشکی علاوه بر ارائه خدمات درمانی رایگان، توصیه های بهداشتی و آموزش های بهداشتی لازم را نیز در دستور کار دارند ازحضور پررنگ پزشکان و کادر درمانی مدیریت درمان شبکه بهداشت شهرستان برای شرکت در اینگونه فعالیت های جهادی قدردانی کرد.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است