شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه میناب خبرداد: تعمیر و بازسازی منازل سیل زده با همکاری مشترک سپاه و گروه های جهادی

فرمانده سپاه میناب خبرداد: تعمیر و بازسازی منازل سیل زده با همکاری مشترک سپاه و گروه های جهادی

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 06 مرداد 1398 ساعت 11:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه میناب از تعمیر و بازسازی منازل مسکونی نیازمندان در روستای تلنگ سه گانه دهستان کریان با پشتیبانی سپاه،خیرین و گروه های جهادی خبرداد.

به گزارش سپاه نیوز؛ احمدی نیا فرمانده سپاه میناب استان هرمزگان در حاشیه بازدید از تعدادی منازل نیازمندان در روستای تلنگ سراتک دهستان کریان بر تعمیر و بازسازی برخی منازل آسیب دیده براثر سیل گرفتگی خبرداد و گفت: بسیج سازندگی و سپاه از زمان وقوع سیلاب در امر امدادرسانی به مردم این منطقه خدمات‌رسانی کرده و پس از آن نیز کمک حال مردم برای تعمیر و بازسازی واحدهای مسکونی خواهد بود.

 

فرمانده سپاه میناب تاکید کرد: با همکاری مشترک سپاه، مردم،خیرین نیکوکار و گروه های جهادی روند آسیب های سیل در مناطق روستای تلنگ سراتک،تلنگ انباری و تلنگ گهرو شهرستان میناب جهت تعمیر و بازسازی منازل با جدیت انجام می گیرد.

 

احمدی نیا ضمن تقدیر از خیرین نیکوکار که در جریان سیل اخیر در برخی روستاهای میناب و خوزستان با بسیج همکاری داشتند،خاطر نشان کرد: روند پیگیری و رفع مشکلات مردم مناطق محروم این شهرستان با جدیدت انجام می شود.

 

گفتنی است ؛ روستای تلنگ سراتک با جمعیت ۶۵۰ نفر، تلنگ گهرو ۴۶۰ نفر  و تلنگ انباری با ۲۵۰ نفر جمعیت در ۳۵کیلومتری میناب قرار دارد که برخی از منازل مسکونی ساکنین این روستاها براثر طغیان رودخانه های فصلی و جاری شدن سیل در زمستان امسال سال گذشته خسارت دید.

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است