شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانتیم سه گانه نیروهای مسلح با فرمانده نیروی دریایی سپاه دیدار کرد

تیم سه گانه نیروهای مسلح با فرمانده نیروی دریایی سپاه دیدار کرد

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 08:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: تیم سه گانه نیروهای مسلح قبل از اعرام به مسابقات المپیک نظامیان جهان 2019 چین با فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار کرد.  

به گزارش سپاه نیوز؛ تیم سه گانه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که ریاست هیات آن را نیروی دریایی سپاه برعهده دارد قبل از اعزام به مسابقات المپیک نظامیان جهان 2019 چین، در جلسه ای با دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه دیدار کردند.

 

سردار تنگسیری ضمن تسلیت اربعین حسینی و یاد و خاطر دوران دفاع مقدس، در سخنانی تمسک به اهل بیت(ع) و توکل به خدا در میادین جنگ را مهم ترین وسیله پیروزی بر دشمن دانست و گفت: شما ورزشکاران اگر به خدا توکل کنید و با شعار ((ما می توانیم))، با اراده راسخ و البته تمرین و مهارت، قدم در مسابقات بگذارید حتماً می توانید سکوهای قهرمانی را به دست بیاورید و در میدان های بین المللی بدرخشید.

 

وی سپس با آرزوی موفقیت برای این ورزشکاران، از پشتیبانی و حمایت سردار فرخی و تلاش و پیگیری مسئول تربیت بدنی ندسا تقدیر و تشکر نمود.

 

 در ادامه سردار فرخی ضمن تقدر و تشکر از همه کسانی که این تیم را حمایت کردند اظهار داشت: رشته سه گانه که از ورزشکاران آن به عنوان مردان آهنین نام برده می شود جزء رشته های کاربردی نظامیان جهان می باشد. پس باید سعی کنیم در جهت توسعه کیفی و کمی آن در سال های پیش رو قدم های اثر گذاری برداشته شود.

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است