شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانسردار تنگسیری از منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه بازدید کرد

سردار تنگسیری از منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه بازدید کرد

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 13:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده نیروی دریایی سپاه و هیات همراه به منظور بررسی توان رزم و دیدار با خانواده های رزمندگان این نیرو، از منطقه چهارم و رده های تابعه بازدید به عمل آوردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در ابتدای ورود به این منطقه ضمن بازدید از شناورهای ایران ولایت، از نزدیک در جریان کار این شناورها قرار گرفته و از تلاش نیروهایی که برای عملیاتی شدن این شناورها تلاش کرده بودند قدردانی نمود.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه با حضور در جلسه شورای فرماندهی به بررسی و ارزیابی برخی از فعالیت های رزمندگان مستقر در منطقه چهارم پرداخت. 

 

در بخشی از این جلسه فرمانده نیروی دریایی سپاه در سخنانی بیان داشت: پیشرفت و آمادگی منطقه چهارم مدیون تلاش های فرمانده منطقه، مسئول حوزه نمایندگی و ...  می باشد و این منطقه یکی از مناطقی است که همواره پیشرفت قابل ملاحظه ای دارد.

 

سردارتنگسیری سپس با اشاره به برنامه های واحد فنی شناوری نیز افزود: با توجه به حساسیتی که موقعیت جغرافیایی منطقه چهارم دارد باید آمادگی روز افزون این منطقه را شاهد باشیم و از همه مهمتر واحد شناوری به عنوان یک بازوی قدرتمند و با ارزش به طور مداوم آماده باشند.

 

در ادامه سفر فرمانده نیروی دریایی سپاه به منطقه چهارم، وی در دیدار عمومی با خانواده های پاسدار در بیت الزهراء شهرک امام خمینی(ره) چاه مبارک ، ضمن تقدیر از نقش خانواده ها گفت: هر رزمنده ای که در دریا می رزمد پشت آن یک خانواده جهادی و رزمنده است که او را دلگرم می کند تا آسوده خاطر ماموریت های خود را انجام دهد. 

 

سردار تنگسیری خاطرنشان کرد: منطقه خلیج فارس یکی از مهمترین آبراه های دنیاست که دشمنان ما چشم طمع به آن دوخته و کیلومترها را می پیمایند که ضمن کسب منفعت های خود آن را ناامن سازند ولی با جان فشانی و دلاوری های رزمندگان نیروی دریایی سپاه  40 سال است که در تحقق اهداف شوم خود بازمانده اند.

 

وی افزود: به لطف و عنایت خداوند تا به امروز رزمندگان ما خواب را از چشمان آنان گرفته و آن ها را خوار و ذلیل کرده است و قطعاً این ایستادگی مدیون خانواده های جهادی است. شاید همسر یک پاسدار بودن سختی هایی داشته باشد لذا ما باور داریم به عنوان یک مسلمان خداوند همواره ما را مورد آزمایش قرار می دهد تا به پالایش برسیم. 

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان با اشاره به جایگاه شهداء و ایثارگران اظهار داشت: شهداء از جان و مال و خانواده خود گذشتند و با افتخار پرچم انقلاب و حمایت از اسلام را به ما سپردند پس این وظیفه ماست که از عزت و اقتدار این پرچم محافظت کنیم.

 

گفتنی است فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه به همراه تعدادی از مسئولین معاونت های این نیرو و منطقه چهارم از نزدیک از روند اجرای برنامه و آمادگی رزم مجموعه ناوتیپ 412 ذوالفقار نیز بازدید به عمل آوردند.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است