شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان : راهیان نور دریایی یادآور رشادت های شهدا است

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان : راهیان نور دریایی یادآور رشادت های شهدا است

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 18 آبان 1398 ساعت 10:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت:  راهیان نور زمینه آشنایی دانش آموزان با تلاش های ایثارگران ورزمندگان را فراهم میکند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در آیین افتتاحیه اردوهای راهیان نور دریایی گفت: در صفحات تاریخ پر از حماسه‌ ملت ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس، به شهدایی برمی‌خوریم که شجاعت، دلاوری، ایمان و اخلاص آنان هر انسان آزاده‌ای را به تفکر و کٌرنش وا می‌دارد.

 

وی ادامه داد : شهدای دریایی از ویژگی خاصی برخوردارند چرا که ایثارگری این بزرگواران در راستای حفاظت از مرزهای آبی و کیان این مرز و بوم بوده و حتی پلاکی هم از آن بزرگواران یافت نشده است.

 

سردار سالاری افزود : یکی از بزرگترین برنامه های مشترک سپاه پاسداران و آموزش وپرورش که هرساله شاهد اجرای آن هستیم اردوهای راهیان نور دریایی می باشد که زمینه آشنایی دانش آموزان با رشادت ایثارگران و رزمندگان را فراهم میکند.

 

وی افزود : اگر امروز شاهد از بین رفتن هیمنه دشمنان در دریا هستیم از رشادت های شهدای عزیز است که به ما درس ایستادگی آموختند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است