شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان تشریح کرد : برنامه های کنگره ملی 1500 شهید استان

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان تشریح کرد : برنامه های کنگره ملی 1500 شهید استان

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 21 آبان 1398 ساعت 15:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با اشاره به اینکه کنگره 1500 شهید صرفا یک برنامه فرهنگی نیست،گفت: این کنگره آغازی برای اجرای پروژه محرومیت‌زدایی خواهد بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جلسه کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان با اشاره به زمان برگزاری این کنگره اظهار داشت: کنگره ۱۵۰۰ شهید استان و کنگره‌ ملی شهدا از یکم الی پنجم دی ماه در بندرعباس برگزار می‌شود.

 

وی در ادامه افزود: برنامه‌های متنوعی برای گرامیداشت یاد و خاطره  ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در نظر داریم و برای اجرای آنها انتظار همکاری از سوی همه‌ نهاد‌ها، ادارات و سازمان‌ها باید از تمامی ظرفیت خود جهت آگاه‌سازی مردم نسبت به این کنگره استفاده کنند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به اینکه این رویداد صرفا یک برنامه فرهنگی نیست، بیان کرد: این کنگره آغازی برای اجرای پروژه محرومیت‌زدایی خواهد بود.

 

سردار سالاری ابراز داشت: در کنگره ۱۵۰۰ شهید باید ۱۵۰۰ پروژه ایجاد کنیم و امکانات لازم جهت ازدواج ‌۱۵۰۰ زوج و ده‌ها برنامه فراهم خواهد شد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان همچنین از برپایی نمایشگاهی در این اجلاس خبر داد که سیر تاریخ ایران از انقلاب تاکنون را مورد بررسی قرار می‌دهد.

 

سردار سالاری بیان داشت: کنگره 1500 شهید، ظرفیت خوبی برای معرفی شهدای هرمزگان و اقدامی اثرگذار به منظور نشان دادن نقش بی‌بدیل شهدای استان به عنوان پاسداران آب‌های نیلگون سرزمین ایران است.

 

وی گفت: در این کنگره از مقام شهدای دفاع مقدس، شهدای زن، شهدای دریا، شهدای مدافع حرم و شهدای ایرباس که سند بین‌المللی مظلومیت مردم ایران و استان هرمزگان و جنایت آمریکاست که در آن خون شهدای اهل تسنن و تشیع در هم آمیخته است تجلیل و اختتامیه این کنگره با حضور مسؤولان کشوری و لشکری برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است، قرار است در کنگره 1500 شهید استان هرمزگان، از لوگوی کنگره ملی شهدا رونمایی شود.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است