شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه امام سجاد( ع) استان هرمزگان:  ایجاد وحدت قلبی وظیفه همه علمای تشیع و تسنن است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه امام سجاد( ع) استان هرمزگان:  ایجاد وحدت قلبی وظیفه همه علمای تشیع و تسنن است

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 25 آبان 1398 ساعت 14:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: ایجاد وحدت و همدلی آن‌هم وحدت قلبی و عملی وظیفه همه علماء و روحانیون تشیع و تسنن است.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین موسی پولادی مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در مراسم جشن هفته وحدت که با حضور تعدادی از ائمه جمعه و جماعات اهل سنت و مردم شهرستان بندرلنگه در مسجد جامع اهل سنت روستای کنخ برگزار شد ، اظهار داشت: مسیر اهل سنت و تشیع در اسلام یکی است .

 

وی با تاکید بر این مطلب که خداوند ماموریت داده، ما واحد باشیم و در مشترکات متحد باشیم، افزود: در زمان قبل از بعثت، بشریت به اوج گمراهی افتاده بود. پیامبر اسلام(ص) وقتی آمد، بشر را از اوج گمراهی به اوج نورانیت سوق داد و جهان را تغییر و بشریت را نجات داد.

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان اضافه کرد: ایجاد وحدت و همدلی آن‌هم وحدت قلبی و عملی و نه‌ تصنعی وظیفه همه علماء و روحانیون تشیع و تسنن است و باید دست هم را بگیریم و پشتیبان هم باشیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین پولادی یادآور شد: دشمنان اسلام، با ایجاد تفرقه بین مسلمانان قصد نزدیک شدن به اهداف شوم خود را دارند.

 

وی با اشاره به این حقیقت که هفته وحدت  تدبیر امام راحل است گفت: اگر این تدبیر امام راحل نبود قطعا اختلافاتی به وجود می‌آمد  دشمنان، دلشان برای اسلام و قرآن نسوخته بلکه آن‌ها به دنبال بدنامی اسلام و تفرقه بین شیعه و سنی هستند و باید در نظر داشته باشم که با اتحاد مسلمانان دشمنان هیچ‌گاه به فکر توطئه و تفرقه نمی‌افتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است