شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانمسؤول سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان مطرح کرد: فعالیت 15 گروه جهادی در هفته بسیج/ بهره‌برداری از 114 پروژه عمرانی در هرمزگان 

مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان مطرح کرد: فعالیت 15 گروه جهادی در هفته بسیج/ بهره‌برداری از 114 پروژه عمرانی در هرمزگان 

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 15:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان از فعالیت 15 گروه جهادی و بهره برداری از 114 پروژه عمرانی در هفته بسیج سال جاری خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ آران مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به بیان برنامه‌های این هفته پرداخت و اظهار داشت: ۱۵ گروه جهادی به مناسبت هفته بسیج در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی، آموزشی و پزشکی در مناطق محروم استان مشغول به فعالیت هستند.

 

وی فعالیت گروه‌های جهادی را در قالب اردوهای یک روزه، سه روزه و هفت روزه عنوان کرد.

 

مسوول سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان با بیان اینکه حمایت از ایتام و خانواده‌های بی‌سرپرست در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: تعداد یک هزار بسته لوازم التحریر و یک هزار البسه فرم مدارس ویژه کودکان و دانش آموزان مناطق محروم و همچنین تهیه و اهداء ۳۰۰۰ متر مربع موکت ویژه مددجویان کمیته امداد در هفته بسیج سال جاری اقدام  شده است.

 

آران به تشریح پروژه‌های عمرانی در این هفته پرداخت و افزود: ۱۱۴ پروژه عمرانی مورد بهره‌برداری رسیده است که این پروژه‌ها در قالب احداث ۵۰ مسکن مددجویی، افتتاح ۵ زمین ورزشی رو باز، بهره‌برداری از طرح آبرسانی به ۱۵ روستای استان، احداث و تکمیل ۱۵ مسجد است.

 

وی تکمیل یک موسسه قرآنی، احداث وبهره برداری از سه پارک محله، مرمت و بازسازی یک مدرسه، افتتاح یک کتابخانه، تکمیل و احداث ۲۰ منزل نیازمندان و همچنین ساخت سه خانه عالم را از دیگر پروژه‌های مورد بهره‌برداری در هفته بسیج امسال عنوان کرد.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است