شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانمعاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین: با روحیه جهادی و همکاری حماسه های بزرگی خلق می شود

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین: با روحیه جهادی و همکاری حماسه های بزرگی خلق می شود

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 14:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینک با روحیه جهادی و همکاری حماسه های بزرگی خلق می شود گفت : دشمن با فشارهای اقتصادی و معیشتی به دنبال رسیدن به اهداف خود است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار نعمان غلامی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در اجلاسیه شهدای دانش آموز، دانشجو و فرهنگیان در حسینیه ثارالله در بندرعباس، اظهار کرد: کنگره شهدا هرمزگان، پاسداشت ۱۵۰۰ سرو با عظمت است که نور پر فروغ آن ها مسیر پیش روی این ملت را همیشه روشن نگاه می دارد.

 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: کنگره ۱۵۰۰ شهید نگاهی به راه ۴۰ ساله انقلاب اسلامی، وضعیت سر شار از عزت امروز و گرفتن درس ولایت پذیری شهدا برای ادامه راه است.

 

وی بیان کرد: دشمن تمام ظرفیت های خود را به کار گرفته تا عظمت بی نظیر ۴۰ سال ایستادگی را با استفاده از فشار های معیشتی و اقتصادی از بین ببرد.

 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: برای ترویج اندیشه الهی و ولایی در عالم امروز با تمام ظرفیت های خود و همه امکانات در اختیار تلاش می کنیم.

 

سردار غلامی اضافه کرد: با ارتقاء روحیه جهادی و همکاری که در گذشته به واسطه این ها حماسه های بزرگی خلق شده و در کنگره ۱۵۰۰ شهید باید برای خدمت رسانی به مردم متحد شویم.

 

وی با اشاره به اینکه منتشر شدن تفکر شهدا در جامعه باعث نا امیدی دشمن خواهد شد، تصریح کرد: دشمن با استفاده از فشارهای معیشتی می خواهد روحیه یاس و ناامیدی را در میان مردم جای دهد اما ما با تاسی گرفتن از شهدا تمام نقشه های آنها را نقش بر آب می کنیم.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است