شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانجانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه : کنگره عظیم شهدا نماد دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه : کنگره عظیم شهدا نماد دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است

منتشرشده در هرمزگان سه شنبه, 03 دی 1398 ساعت 15:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه در اجلاسیه شهدای طلبه و روحانی گفت: کنگره عظیم شهدا که در استان هرمزگان در حال برگزاری است نمادی از هماهنگی و هم‌فکری مردم و مسئولان در راستای دفاع از ارزش‌ها و اعتقادات انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسین طیبی‌فر جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه در سومین روز از کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان که با محوریت شهدای روحانی و طلاب برگزار شد اظهار داشت: کنگره عظیم شهدا که در استان هرمزگان در حال برگزاری است نمادی از هماهنگی و هم‌فکری مردم و مسئولان در راستای دفاع از ارزش‌ها و اعتقادات انقلاب اسلامی است.

 

وی عنوان کرد: روحانیون در طول تاریخ همواره پرچمدار نهضت حسین (ع) بوده‌اند و در دوران دفاع مقدس نیز شهدای روحانی پیشگامان و همراهان مناسبی برای انقلاب اسلامی بودند.

 

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره ۳۱ شهید روحانی هرمزگان، ابراز داشت: انقلاب اسلامی گنج گرانبهای شهدا را برای ما بر جای گذاشت و دیواری از خون برای حفظ این گنج برای ما کشید تا این گنج برای نسل‌های آینده محفوظ بماند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین طیبی‌فر کنگره شهدا را گنج عظیم انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: شهدا با مجاهدت‌های خود این گنج را برای جمهوری اسلامی به ارمغان آورده‌اند.

 

وی اذعان کرد: نقش روحانیت به عنوان تبیین کننده قوانین اسلام و بیان‌کننده جایگاه شهدا و حضور فعال در جبهه‌های دفاع مقدس بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

 

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه با بیان اینکه قریب به چهار هزار شهید روحانی تقدیم انقلاب شده است، تشریح کرد: یکی از ویژگی‌های جمهوری اسلامی غربالگری است به این معنی که در حوادثی که رخ می‌دهد چه میزان ولایت‌پذیری در ما وجود دارد.

 

وی ولایت دوستی را با ولایت محوری متفاوت دانست و اظهار داشت: ملاک عمل در ولایت محوری اطلاعت از ولی‌فقیه است تا از هر گونه آسیب مصون بمانیم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین طیبی‌فر گفت: امروز عوامل دشمن با عنوانین مختلف به دنبال نفوذ در جمهوری اسلامی ایران هستند تا بتوانند با قتل عام اندیشه دینی و ارزشی مردم بار دیگر سلطه و استبداد را در ایران حاکم کنند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است