شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان مطرح کرد: اجرای 1500 پروژه به یاد 1500 شهید هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان مطرح کرد: اجرای 1500 پروژه به یاد 1500 شهید هرمزگان

منتشرشده در هرمزگان یکشنبه, 08 دی 1398 ساعت 10:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان از اجرای 1500 پروژه محرومیت‌زدایی در مناطق روستایی هرمزگان همزمان با برگزاری کنگره 1500 شهید این استان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان اظهار کرد:  کنگره 1500 شهید استان هرمزگان با برگزاری برنامه‌های ویژه‌ای پایان خواهد یافت و سپاه با اجرای 1500 پروژه محرومیت‌زدایی در مناطق مختلف استان هرمزگان به یاد 1500 شهید این استان، برنامه‌های این کنگره را ادامه خواهد داد.

 

وی افزود: برای 740 خانواده تحت پوشش نهادهای حمایتی، منزل مسکونی مناسبی ساخته شده است که برخی از این واحدها به مناسبت برگزاری این کنگره در اختیار آنها قرار می‌گیرد و مابقی نیز به سرعت تکمیل و به این عزیزان تحویل خواهد شد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با بیان این که قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه امام سجاد (ع) به تفکیک نواحی مختلف سپاه در شهرستان‌ها، پروژه‌های متنوعی را برای رفع مشکلات مردم ساکن در مناطق روستایی تدارک دیده است، خاطرنشان کرد: احداث و تکمیل مدرسه، آبرسانی روستایی و تکمیل زمین‌های ورزشی، ساخت مسجد و ... از جمله طرح‌هایی است که اکنون در مناطق مختلف استان به نیابت از 1500 شهید استان هرمزگان در حال اجرا است.

 

سردار سالاری تصریح کرد: برکت برگزاری این کنگره تا مدت‌ها در استان هرمزگان جاری خواهد بود و پروژه‌های مختلفی را در ادامه این کنگره در سراسر استان به اجرا درخواهیم آورد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است