شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان: برای بازسازی سریع‌تر خسارات سیل آمادگی داریم 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان: برای بازسازی سریع‌تر خسارات سیل آمادگی داریم 

منتشرشده در هرمزگان چهارشنبه, 16 بهمن 1398 ساعت 09:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: سپاه آمادگی خود را برای مشارکت در بازسازی خسارات سیل اعلام کرده است و در کنار مردم برای رفع خرابی‌ها تا آخر خواهد بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان اظهار کرد: دامنه خسارات ناشی از سیل در شرق هرمزگان بسیار گسترده است و برای بازسازی سریع‌تر مناطق سیل‌زده به مشارکت ویژه‌ای نیاز است.

 

وی با بیان این که سپاه آمادگی خود را در تمامی زمینه‌ها برای کمک به مردم به منظور بازسازی منازل مسکونی و ایجاد زیرساخت‌ها اعلام داشته است، خاطرنشان کرد: ما پای وعده خود با مردم محکم ایستاده‌ایم و تا آخر در کنار آنها برای رفع مشکلات‌شان تلاش خواهیم کرد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان افزود: برخی زیرساخت‌ها در جاسک و بشاگرد که پایه اصلی برای انتقال مصالح ساختمانی و امکانات و تجهیزات به روستاها است، به کلی نابود شده و  می‌بایست ابتدا با سرعت نسبت به رفع این خرابی‌ها در بخش زیرساختی اقدام شود تا بتوان برای حل مشکلات مردم در روستا با سرعت بیشتری اقدام کرد.

 

سردار سالاری اضافه کرد: بخشی از تجهیزات لجستیکی ما هم اکنون در مناطق سیل‌زده مستقر است و آمادگی داریم در صورت نیاز بخش‌های بیشتری از امکانات خودمان را نیز به مناطق سیل‌زده انتقال دهیم اما باید تمرکز اصلی بر ایجاد زیرساخت‌های مطمئن و بخصوص ایجاد پل بر روی رودخانه جگین در منطقه بشاگرد باشد تا مردم و گروه‌های جهادی، تردد آسان‌تری به مناطق سیل‌زده داشته باشند.

 

وی همچنین اضافه کرد: ما در استان خوزستان همچنان بر عهدی که در بحران با مردم شریف این منطقه بسته بودیم، پای‌بندیم و برخی از گروه‌های فنی و مهندسی ما در آن استان مشغول بازسازی منازل مردم هستند و در شرق هرمزگان نیز با تمام وجود پای کار مردم ایستاده‌ایم تا ان شا الله به شرایط هر چه بهتری در مقایسه با قبل از سیل دست پیدا کنند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است