شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانسپاهسرلشکر باقری:۱۰ موزه دفاع مقدس درسال ۹۹ افتتاح می‌شود/مستند تلویزیونی می‌سازیم

سرلشکر باقری:۱۰ موزه دفاع مقدس درسال ۹۹ افتتاح می‌شود/مستند تلویزیونی می‌سازیم

منتشرشده در سپاه یکشنبه, 27 بهمن 1398 ساعت 20:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اکنون بیش از ۱۰ موزه دفاع مقدس در استان‌های مختلف کشور در دست احداث هستند و همین تعداد نیز در سال آینده افتتاح خواهد شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرلشکرپاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه هشتمین جلسه هیئت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که صبح امروز(یکشنبه) در سالن قصر شیرین باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد با بیان اینکه در آستانه چهلمین سالروز گرامیداشت دفاع مقدس هستیم گفت: خلق آثار هنری و مکتوب در حوزه دفاع مقدس از جمله موضوعات جلسه امروز بود که تصمیمات اساسی در این باره گرفته شد.

 

 رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در جلسه هیئت امنا درباره بودجه و برنامه های سال آینده بحث و تبادل نظر شد که پیشنهادهای اساسی درباره خلق یک اثر مستند ماندگار در صدا و سیما در زمینه دفاع مقدس تصمیم گیری شد.

 

وی گفت: این مستند  به عنوان یک سند تمام کننده و حرف آخر در دفاع مقدس است که بر اساس ۵۶ پروژه پژوهشی ظرف ۱۳ سال در مجموعه نیروهای مسلح با نگاه‌ به  همه صنوف تدوین شده است.

 

سرلشکر باقری تصریح کرد: بر این اساس می خواهیم مستند ماندگار و طولانی در رابطه با دفاع مقدس را در صدا و سیما و با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تهیه کنیم.

 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: اکنون بیش از ۱۰ موزه دفاع مقدس در استان‌های مختلف کشور در دست احداث هستند و همین تعداد نیز در سال آینده آماده افتتاح خواهند شد که تصمیمات مرتبط با آن در همین جلسه گرفته شد. این موزه ها بر اساس پژوهش‌های بنیادی که انجام شده تکمیل خواهد شد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است