شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانمسئول دفترنمایندگی ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه : شهید سلیمانی در وصیت‌نامه‌ خود به تبعیت از مقام معظم رهبری تاکید داشت

مسئول دفترنمایندگی ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه : شهید سلیمانی در وصیت‌نامه‌ خود به تبعیت از مقام معظم رهبری تاکید داشت

منتشرشده در هرمزگان دوشنبه, 28 بهمن 1398 ساعت 10:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهید سلیمانی در وصیت‌نامه‌ خود  از ما این مطالبه را دارد که در تبعیت از مقام معظم رهبری کم نگذاریم.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالنبی صداقت مسئول دفترنمایندگی ولی‌فقیه در ندسا در گفت و گویی در خصوص ملاک و ویژگی یک نماینده اصلح در مجلس شورای اسلامی، افزود: ملاک و معیار نماینده اصلح در بیانات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) به‌روشنی تبیین شد و اگر همین ملاک‌ها به‌خصوص از جانب اصحاب رسانه به مردم درس داده شود، بسیار کارساز خواهد بود.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری شاخصه‌های نماینده اصلح را مؤمن، انقلابی، شجاع، کارآمد، طرفدار عدالت بودن و داشتن روحیه جهادی بیان کردند، ملاک‌هایی که می‌تواند نشانگر نماینده تراز انقلاب اسلامی بوده و باعث تشکیل مجلسی قوی شود.

 

مسئول دفترنمایندگی ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه با تأکید بر اینکه از مطالبات دیگر مقام معظم رهبری حضور حداکثری مردم در انتخابات است، تصریح کرد: مردم باید توجه کنند که ما چه در انتخابات شرکت کنیم یا نکنیم درهرصورت عده‌ای به‌عنوان نمایندگان مجلس انتخاب خواهند شد که سرنوشت کشور توسط آن‌ها رقم می‌خورد، ازاین‌رو بهتر است مشارکت کنیم و رأی آگاهانه دهیم تا بتوانیم در تشکیل یک مجلس قوی سهیم باشیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین صداقت ادامه داد: اگر مجلسی قوی شکل گیرد می‌تواند به تعبیری پیشرفت کشور را به‌سوی تمدن نوین اسلامی ریل‌گذاری کند که از مطالبات مقام معظم رهبری از جوانان مخصوصاً در بیانیه گام دوم انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه باید همه را به مشارکت همگانی توأم با حضور و مشارکت آگاهانه دعوت کنیم، افزود: باید مواظب باشیم و افرادی را انتخاب کنیم که ساده‌زیست هستند، عمل، سوابق و عملکردشان را بررسی کنیم چراکه رأی باید آگاهانه و با شناخت باشد.

حجت‌الاسلام صداقت در پایان گفت: امیدواریم دوم اسفندماه ۹۸ به برکت خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، شاهد خلق حماسه‌ای دیگر از سوی امت اسلامی باشیم، امروز روح قدسی آن شهید بزرگوار حاضر و ناظر بر جامعه ماست و قطعاً همان‌طور که در وصیت‌نامه‌اش هم اشاره کرد بود، از ما این مطالبه را دارد که در تبعیت از مقام معظم رهبری کم نگذاریم.

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است