شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان اعلام کرد: آمادگی کامل سپاه استان برای مقابله با ویروس کرونا

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان اعلام کرد: آمادگی کامل سپاه استان برای مقابله با ویروس کرونا

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 17 اسفند 1398 ساعت 13:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان از آمادگی کامل سپاه برای کمک به پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان در جمع خبرنگاران از آمادگی کامل سپاه برای کمک به پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: رویکرد سپاه حمایت همه جانبه از دانشگاه علوم پزشکی است.

 

سردار سالاری افزود: بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان با تمام ظرفیت‌ها آماده هرگونه همکاری برای پیشگیری از این ویروس منحوس درکنار دانشگاه علوم پزشکی جز برنامه‌ها و اولویت‌های کاری خود قرارداه است.

 

وی گفت: همچنین با همت و ظرفیت گسترده بسیج برای آموزش و بالا بردن سطح آگاهی مردم استان برنامه ریزی شد که تاکنون توانسته‌ایم بخش عمده‌ای از مردم استان را در این آموزش‌ها از روش‌های مقابله و پیشگیری از این بیماری آگاه کنیم.

 

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان، با اشاره به ظرفیت نیروهای کادر بهداری سپاه در این خصوص گفت: با توجه به اعلام آمادگی که پایوران وبسیجیان همیشه در صحنه استان برای مبارزه با این ویروس یک سازماندهی برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه تمامی مراکز درمانی سپاه استان برای ارائه خدمات در آماده باش کامل هستند، گفت: این اعلام آمادگی از ابتدای کار انجام شده است و تمامی مراکز درمانی برای انجام هرگونه معاینات پزشکی آماده هستند.

 

سردار سالاری با اشاره به تشکیل جلسات با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بیان کرد: این جلسات به منظور انجام سایر اقدامات شامل رصد و پایش، آشکارسازی، هشداردهی، تشخیص، تصمیم و عملیات، کنترل، حفاظت و پیشگیری، امداد و نجات، درمان، بازیابی و بازتوانی منابع، محدودسازی و رفع آلودگی در برابر این تهدید زیستی تشکیل شده است.

 

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام عنوان کرد: آموزش صحیح و پرهیز از ایجاد هراس را از مهمترین ارکان برخورد با کرونا دانست و گفت: آحاد مردم در راستای حفظ بهداشت عمومی و فردی باید اهتمام داشته باشند و هرگونه اخبار مربوط به این بیماری را از مراجع رسمی پیگیری کنند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است