شما اینجا هستید: خانهاستانهاهرمزگانفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان : تمام امکانات سپاه هرمزگان برای مقابله با کرونا بسیج می شود

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان : تمام امکانات سپاه هرمزگان برای مقابله با کرونا بسیج می شود

منتشرشده در هرمزگان شنبه, 24 اسفند 1398 ساعت 09:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: سپاه استان برای همکاری با دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل دارد و تمامی امکانات خود را برای مقابله با بیماری کرونا بکار می گیرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسداراباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان اظهار داشت: سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان از زمان بروز بیماری کرونا با فعال کردن تیم‌های مختلف کارشناسی و عملیاتی و در کنار سایر نهادها و مسوولان استان اقدام های بسیار خوبی در راستای افزایش تولید اقلام بهداشتی و پزشکی داشته و حل مشکلات واحدهای تولیدی اقلام بهداشتی را در دستورکار قرار داده است.

 

وی بیان داشت: کارکنان سپاه و ظرفیت مردمی بسیج برای کمک به دانشگاه علوم پزشکی آمادگی کامل دارند و در صورت نیاز، سایر ظرفیت‌های پزشکی و اماکن سپاه هرمزگان نیز در راستای مقابله با بیماری کرونا و رفع آلودگی در اختیار این دانشگاه قرار خواهدگرفت.

 

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان ادامه داد: پایگاه ‌های بسیج و کارکنان رسمی سپاه در نواحی مقاومت بسیج همچنین این آمادگی را دارند تا نسبت به ضدعفونی کردن مناطق مختلف استان به طور مستمر در طول شبانه‌روز بنا به تشخیص دانشگاه علوم پزشکی اقدام کنند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است