شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامبا نشست خبری فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان؛ رزمایش «کمک مومنانه و همدلی» در ایلام آغاز شد

با نشست خبری فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان؛ رزمایش «کمک مومنانه و همدلی» در ایلام آغاز شد

منتشرشده در ایلام چهارشنبه, 27 فروردين 1399 ساعت 10:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه رزمایش «کمک مومنانه و همدلی» با هدف کمک‌رسانی به فقرا و آسیب‌دیدگان ناشی از بیماری کرونا در ایلام برگزار می شود، گفت : محور جمع آوری کمک های مردمی در این رزمایش پایگاه‌های مقاومت خواهران و برادران و تمامی رده های مقاومت بسیج است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام  در نشست خبری رزمایش کمک مومنانه و همدلی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این رزمایش با دستور و تاکیدات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) با هدف کمک‌رسانی به فقرا و آسیب‌دیدگان ناشی از بیماری کرونا همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

وی گفت: با بسیج همه نیروها و امکانات، تمهیدات لازم برای برگزاری این رزمایش در سطح استان ایلام فراهم شده و سپاه استان از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا، تمام توان و ظرفیت خود را در راستای خدمت به مردم برای مبارزه و پیشگیری از شیوع این ویروس به میدان آورده و این خدمات همچنان تا شکست آن ادامه دارد.

 

سردار شاکرمی با بیان اینکه در این رزمایش با مشارکت نهادهای حمایتی و بنیادهای کشور  3 میلیون و پانصد هزار خانوار نیازمند تحت حمایت و پوشش قرار می گیرند، افزود: بر این اساس کمک های مردمی و خیرین و نیکوکاران برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا جمع آوری شده و در اختیار این عزیزان قرار می گیرد.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با بیان اینکه سپاه همواره کنار مردم است،  یادآور شد: : تمام سعی ما این است که کمک‌ها واقعا مؤمنانه و بر اساس رعایت عزت نفس افراد باشد، و محور جمع آوری کمک های مردمی در این رزمایش پایگاه‌های مقاومت خواهران و برادران و تمامی رده های مقاومت بسیج بوده که با تشکیل ستادهایی در مرکز استان و شهرستانها با مشارکت نهادهای حمایتی، خیرین و بنیادهای کشوری در سراسر استان فعالیت خواهند کرد.

 

وی با اشاره به اینکه رزمایش بزرگ گندزدایی و ضدعفونی شهدای سلامت در تمام شهرستان های استان برگزار شده است، افزود: عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر و اماکن عمومی در سطح دو شهرستان دهلران و مهران انجام خواهد گرفت و تا آخر هفته تمام شهرستان های حوزه جنوب و همچنین شهرستان های چرداول، سیروان و هلیلان گندزدایی  می شوند.

 

گفتنی است ؛ رزمایش «کمک مومنانه و پویش امید و همدلی»با رمز یا صاحب الزمان(عج) توسط سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام آغاز شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است