شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلاممعاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع)ایلام تاکید کرد:لزوم همکاری ادارات ایلام در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع)ایلام تاکید کرد:لزوم همکاری ادارات ایلام در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی

منتشرشده در ایلام چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1395 ساعت 11:10
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ شاکرمی بر لزوم همکاری ادارات ایلام در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ جمال شاکرمی معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین‌(ع) ایلام تصریح کرد: با تشکیل قرارگاهی در سپاه امیرالمومنین‌(ع) ایلام در راستای محرومیت‌زدایی و اجرای اقتصاد مقاومتی تلاش‌های مطلوبی صورت گرفته است.

وی افزود: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید به عضویت ثابت کارگروه اقتصاد مقاومتی دربیاید تا اقدامات در این راستا هدفمند شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین‌(ع) ایلام گفت: تسریع در صدور مجوز فعالیت تشکل‌ها و تعاونی‌هایی که در راستای اقتصاد مقاومتی فعالیت دارند از دیگر انتظارات سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.


سرهنگ شاکرمی: با توجه به بیانات رهبری تحقق اقتصاد مقاومتی در استان‌ها تکلیف بوده و سپاه امیرالمومنین‌(ع) ایلام خود را موظف به اجرای این امر مهم می‌داند.

 
وی اضافه کرد: باید انتظارات سپاه امیرالمومنین‌(ع) ایلام راستای تحقق محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی با دیگر دستگاه‌های دولتی در قالب تفاهمنامه‌ای اجرایی و محقق شود.معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین‌(ع) ایلام افزود: با توجه به بیانات رهبری تحقق اقتصاد مقاومتی در استان‌ها تکلیف بوده و سپاه امیرالمومنین‌(ع) ایلام خود را موظف به اجرای این امر مهم می‌داند.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است