شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلام فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ‌استان ایلام: حضور در انتخابات برای همه وظیفه است

 فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ‌استان ایلام: حضور در انتخابات برای همه وظیفه است

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 16 خرداد 1400 ساعت 10:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ‌استان ایلام:  گفت: انتخابات پر‌شور و قوی به مثابه جهاد در راه خدا‌ست و همه امروز در قبال آن وظیفه داریم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه ‌استان ایلام در جمع مردم چرداول به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد اظهار داشت: امام در مقابل دشمنان ایستاد و انقلابی را به وجود آورد که همه ملت‌های دنیا را تحت تاثیر خود قرار داد.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: امام خمینی(ره) در مقابل همه دشمنان در موقف‌گاه‌های مختلف ایستاد و و شهدای زیادی تقدیم آرمان‌های انقلاب شد به همین دلیل انقلاب اسلامی مستندی از عاشورا است.

سردار شاکرمی با بیان اینکه امام نمی‌ترسید و برای رضای خدا حضور پیدا می‌کرد و به همین دلیل شاگردانی را تربیت کرد که دنیا را تحت تاثیر قرار دادند، خاطر‌نشان کرد: هزاران جوان تحت تأثیر نام امام مردانه در مقابل دشمن از گذشته تاکنون ایستادگی کرده‌اند.

 

وی با اشاره به اقدامات سپاه از دفاع مقدس تاکنون گفت: سپاه معجزه امام خمینی(ره) است که دشمن را به کیلومترها دورتر عقب رانده و جبهه مقاومت تحت تأثیر نام امام دشمن را به عقب رانده و شراره‌های موشک بر سر رژیم صهیونیستی ریخته است.

 

سردار شاکرمی با بیان اینکه تحت تأثیر نام امام انتفاضه سنگ به موشک تبدیل شده و رژیم صهیونیستی در هیچ جایی امنیت ندارد، گفت: همه کارهای امام برای رضا خدا بود و فرماندهانی را پرورش داد که امروز شگفتی‌ساز شده‌اند.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) با اشاره به اهمیت انتخابات گفت: انتخابات یک روز نیست بلکه عاشورای دیگر و قرار گرفتن کفر در برابر اسلام بوده و صرفا انتخاب یک نفر نیست بلکه ادامه دهنده راه امام و شهدا است.

 

وی یادآور شد: انتخابات پر‌شور و قوی به مثابه جهاد در راه خدا‌ست و همه امروز در قبال آن وظیفه داریم.

 

سردار شاکرمی با بیان اینکه راه روشنی امام خمینی(ره) در مقابل ما قرار داده و امروز باید رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که ما را به قله های پیشرفت و عزت برساند، تصریح کرد: انتخابات یک جریان مقدس است که سرنوشت ما را تعیین می‌کند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است