شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : سپاه ایلام برای کمک به تولید و اشتغالزایی در مناطق محروم آمادگی دارد

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : سپاه ایلام برای کمک به تولید و اشتغالزایی در مناطق محروم آمادگی دارد

منتشرشده در ایلام شنبه, 19 تیر 1400 ساعت 14:22
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از آمادگی سپاه ایلام برای کمک به تولید و اشتغالزایی و همچنین مشارکت در اجرای پروژه‌های کوچک و زودبازده در مناطق محروم استان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در نشست هم اندیشی مجمع بسیجیان با نمایندگان مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: جلسه قرارگاه شهید مدرس بسیج با هدف استفاده از نظرات هیئت‌های اندیشه ورز بسیج و مجمع بسیجیان و ارائه نظرات و راهکارهای عملیاتی به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شده است.

 

وی گفت: جلسات قرارگاه شهید مدرس در سراسر کشور به صورت فصلی برگزار می‌شود و در جلسه این قرارگاه مسئولان هفت کارگروه اندیشه ورز بسیج در زمینه‌های اقتصاد و امور زیربنایی، آموزش، تحقیقات و فناوری، مدیریت و حکمرانی، فرهنگی و اجتماعی، مسائل زنان و خانواده، سلامت و رسانه، نقطه نظرات کارشناسی خود را برای حل مشکلات و آسیب‌های موجود با نمایندگان استان در میان گذاشتند.

 

سردار شاکرمی اضافه کرد: حضور نخبگان در این مجمع فرصتی است تا برای حل مشکلات و معضلات جامعه از ظرفیت آنها استفاده شود و در قالب این نشست‌ها از ظرفیت نظارتی مجلس استفاده و این طرح‌ها که مشکلات و مسائل جامعه در آن مطرح است، پیگیری و به عنوان مطالبه بسیج از نمایندگان مجلس مطرح می‌شود.

 

فرمانده سپاه استان بیان کرد: مطالبات و نقطه نظرات مجمع بسیجیان برای حل مشکلات مردم و کمک به توسعه استان در دو حوزه توانمندی‌های سپاه در زمینه محرومیت زدایی و ارائه راهکارها به نمایندگان مطرح شده است.

 

وی گفت: سپاه امیرالمومنین (ع) برای کمک به تولید و اشتغالزایی و همچنین مشارکت در اجرای پروژه‌های کوچک و زودبازده در مناطق محروم استان آمادگی کامل دارد و برنامه‌های بسیار خوبی در سال ۱۴۰۰ در دست اجرا دارد که حمایت نمایندگان مجلس را در این راستا می‌طلبد.

 

سردار شاکرمی اضافه کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با نگاه انقلابی و روحیه جهادی برنامه‌های خود را برای حل مشکلات معیشتی مردم با اجرای طرح‌های زودبازده که مردم نتیجه آنها را بر سر سفره خود ببینند و همچنین اجرای طرح‌های کلان ملی دنبال کنند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است