شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: بسیج در گستره جغرافیایی در حال رشد است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام: بسیج در گستره جغرافیایی در حال رشد است

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 03 آذر 1398 ساعت 16:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام با تاکید بر اینکه بسیج شجاعت را به سراسر جهان صادر کرده‌است گفت:  بسیج در گستره جغرافیایی در حال رشد و نمو است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه ملکشاهی اظهار داشت:حضرت امام (ره) با نگاه بلند و عرفانی می‌دانستند که نسخه شفابخش این کشور تفکری بنام بسیج است.

 

وی با تاکید بر اینکه امروز بسیج به گستره جغرافیایی در حال رشد و نمو است بسیج سیگنالهایی از آزادگی و شجاعت را به سراسر جهان صادر کرده‌است و در سطح عالم شخصیت‌هایی را تحویل جهان اسلام داد.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام با اشاره به اینکه بسیج ریشه در عاشورا دارد و متکی به یک نگاه زلال و آرمانی است تصریح کرد: بسیج واژه های جهاد و شهادت را به منصه ظهور رساند.

 

سردار شاکرمی تفکر بسیج را یک تفکر نجات بخش عنوان کرد و گفت: امروز نقش بی بدیل بسیج بعنوان یک تفکر نجات بخش قابل احصاء است.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام ادامه داد: انقلاب اسلامی ریشه در تاریخ دارد، ریشه های انقلاب بعد از 40 سال محکم تر شده است و تهدیدات را تبدیل به فرصت کرده ایم .

 

وی افزود: دشمنان ما پریشان و نگران هستند چرا که ما تا دور دست ها به اوضاع تسلط داریم و  هوشمندی مردم، رهبری خردمند و بصیر و نقش بی بدیل مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) مولفه های پیش برنده انقلاب اسلامی هستند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است