شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : دشمن شناسی‌از شاخصهای فرهنگ و تفکر بسیجی است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : دشمن شناسی‌از شاخصهای فرهنگ و تفکر بسیجی است

منتشرشده در ایلام سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 15:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام  با تاکید بر اینکه بسیج متّکی است به دانستن، فهمیدن و بصیرت و سد راه دشمنان انقلاب اسلامی است ، گفت: دشمن شناسی‌، از شاخصهای فرهنگ و تفکر بسیجی است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمیفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در مراسم بزرگداشت شهدای پتروشیمی ایلام که به مناسبت هفته بسیج برگزارشد اظهار داشت: تفکر‌بسیج متّکی است به دانستن، فهمیدن و بصیرت و سد راه دشمنان انقلاب اسلامی است.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت:بسیج دارای فرهنگ و تفکر است و شالوده اصلی سازمان بسیج را همین فرهنگ و تفکر تشکیل می‌دهد‌.

 

وی افزود: در تبیین فرهنگ و تفکر بسیج و ویژگی‌های آن نظریه‌های مختلفی ارائه شده است که در راس آن فرمایشات حضرت امام خمینی (ره‌) و مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) قرار دارد‌. ایشان بسیج را یک فرهنگ معرفی نموده که در بین مردم ایران قرار دارد و ریشه در باورهای انقلابی‌، اسلامی و ملی ایران دارد‌.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) شجاعت‌، ولایت‌، آگاهی و شناخت‌، دشمن شناسی‌، حریت را از شاخصهای این فرهنگ و تفکرکه نامش تفکر بسیجی است نام برد و گفت: عمل صالح، ایثار و استقامت، نیایش و خودسازی، محبت و احسان ، اعتقاد به حکومت اسلامی، حریت و شهامت، مردمی بودن، علم و آگاهی، نظم و آمادگی رزمی، هویت ملی و فرهنگ‌پذیری بسیج امروز دشمنان انقلاب اسلامی را به لرزه در آورده است.

 

سردار شاکرمی در ادامه خاطر نشان کرد: بسیج یک اندیشه است، یک فکر است، یک منطق است، یک منظومه فکرى است و آثار و برکات این فکر و اندیشه امروز در صنعت، تجارت، اقتصاد و سایر موارد موجب وحشت دشمن شده است.

 

وی راه توسعه استان ایلام و موفقیت در عرصه‌های صنعتی و استفاده از دستآوردها و داشته‌های ایلام را در راستای توسعه پایدار عمل به تفکر بسیجی دانست و افزود: راه توسعه ایلام در مدیریت جهادی و تفکر بسیجی است.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است