شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : درس ایثارو فداکاری شهدا به نسل‌های آینده منتقل شود

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : درس ایثارو فداکاری شهدا به نسل‌های آینده منتقل شود

منتشرشده در ایلام سه شنبه, 12 آذر 1398 ساعت 15:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: درس حماسه آفرینی و شیوه زندگی فروتنانه شهدا باید برای نسل‌های آینده تبیین و اشاعه و بازخوانی شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در مراسم گرامیداشت سردار شهید «یادگار امیدی» اظهار داشت: اندیشه‌ها و تاکتیک‌های رزمی شهید یادگار امیدی» بر اساس مستندات به‌گونه‌ای است که باید به عنوان کارگاه‌های‌ آموزشی برای فرماندهان جوان جنگ ندیده آموزش داده شود.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: شهدا خالق صحنه‌هایی بی‌بدیل هستند و جامعه‌ کنونی ما نیازمند برگزاری یادواره‌های شهداست تا نسل‌های جدید که دفاع مقدس را درک نکرده‌اند با رشادت‌ها و عظمت کار شهدا و ایثارگران آشنا شوند.

 

وی  افزود: درس حماسه آفرینی و شیوه زندگی فروتنانه شهدا باید برای نسل‌های آینده تبیین و اشاعه و بازخوانی شود تا نسل‌های امروز راه و رسم درست زندگی کردن را از شهدا و ایثارگران بیاموزند.

 

 

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است