شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : بسیج موجب یاس دشمنان شده است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : بسیج موجب یاس دشمنان شده است

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 24 آذر 1398 ساعت 11:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام با بیان اینکه استراتژی نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه حضور با صلابت بسیجیان استوار است، گفت: بسیج همواره موجب یاس دشمنان شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جمع بسیجیان شهرستان ایوان اظهار داشت: بسیجیان ادامه دهنده راه همان رزمندگانی هستند که در طول دوران دفاع مقدس با اراده مستحکم و استوار در مقابل دشمنان ایستادگی و نگذاشتند یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست دشمن بیافتد.

 

وی با اشاره به تغییر رویکرد توطئه‌های دشمنان علیه نظام مقدس اسلامی، افزود: امروز در شرایط پیچیده تری قرار داریم و حضور پررنگ بسیجیان در تمام عرصه های انقلاب باعث رعب ، وحشت و شکست سنگین دشمنان جمهوری اسلامی ایران شد، با بصیرت، آگاهی و بیداری ملت ایران اسلامی اجازه نمی دهند دشمنان به اهداف خود برسند.

 

سردار شاکرمی با تاکید بر اینکه ریشه بسیج در عاشورا است، اضافه کرد: بسیج آموخته است که با اراده و عزم راسخی که در بدنه خود دارد در هر زمان و مکانی از یک آمادگی کامل برخوردار و سد محکمی در مقابل زیاده خواهی های دشمنان باشد.

 

وی یادآور شد: استراتژی نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه حضور با صلابت بسیجیان استوار است و دشمنان ما به واسطه حضور باشکوه مردم و بسیجیان در صحنه ها ذلیل و ناکام مانده اند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است