شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام: بسیجیان با تمام توان از انقلاب حفاظت می کنند
چاپ کردن این صفحه

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام: بسیجیان با تمام توان از انقلاب حفاظت می کنند

منتشرشده در ایلام شنبه, 30 آذر 1398 ساعت 10:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: بسیجیان با تمام توان از انقلاب، آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری حفاظت و حراست می کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در رزمایش بزرگ الی بیت المقدس که با حضور گردان های بیت المقدس، امام علی (ع) و کوثر در شهرستان های دهلران، مهران، دره شهر و آبدانان برگزار شد تصریح کرد: هدف این رزمایش ارتقاء سطح آمادگی گردان‌های بسیج و تمرین واقعی عملیات مقابله با تهدیدات دشمن و کسب الگوی لازم برای آمادگی در همه شرایط است.

 

وی اظهار کرد: این رزمایش در منطقه مرزی دهلران در امتداد عملیات‌های فتح المبین ها و والفجرها پربارتر، همان مسیر را ادامه می دهد که از زیبایی های این رزمایش ها در قرار گرفتن جوانان و نوجوانان با گویش های مختلف اعم از کرد، لر و عرب در یک صف واحد برای مقابله با دشمنان است.

 

سردار شاکرمی خاطرنشان کرد : رزمایش ها صحنه آزمون و ایجاد آمادگی برای حضور در صحنه های متفاوت است که باید برای رو در رو شدن احتمالی آن را تمرین کرد.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام یادآور شد: اقتدار و آمادگی گردان‌های بسیج از مهم‌ترین پیام‌های این رزمایش است که بسیجیان با بهترین شرایط آمادگی، این توان را به نمایش می‌گذارند و بسیجیان با تمام توان و اقتدار در صحنه ها حضور داشته و ضمن هوشیاری و رصد کامل وقایع، از انقلاب، آرمان های امام راحل و منویات رهبر فرزانه انقلاب حفاظت و حراست می کنند.

 

وی ادامه داد: بسیجیان در همه صحنه‌های خدمت رسانی نیز حضوری فعال دارند و خدمات شایسته ای به خصوص در مناطق محروم ارائه کرده اند؛ طرح رزمایش ها هم دفاعی هم امنیتی و هم نظامی البته با نگاه فرهنگی و در کل تلفیقی از همه صحنه ها است که طی آن همه توانمندی ها و آمادگی ها بررسی شده و براساس واقعیت ها با دشمن فضای تقابل ایجاد می شود.

 

سردار شاکرمی بیان داشت: بسیج همیشه گوش به فرمان ولایت است و رهنمودهای مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) را در مسیر توسعه و تعالی نصب العین خود قرار می دهد.

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است