شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه ناحیه ایوان خبر داد؛ اعزام 500 دانش آموز ایوانی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس غرب کشور

فرمانده سپاه ناحیه ایوان خبر داد؛ اعزام 500 دانش آموز ایوانی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس غرب کشور

منتشرشده در ایلام دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 14:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه ایوان گفت : از ابتدای سالجاری تاکنون 500دانش آموز ایوانی به مناطق عملیاتی در قالب کاروان راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ یاسمی فرمانده سپاه ناحیه ایوان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۵۰۰دانش اموز ایوانی در قالب کاروان راهیان نور دانش آموزی شهرستان ایوان با هدف انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی قشر نوجوان با ارزشهای دفاع مقدس به مناطق عملیاتی شهرستانهای دهلران و مهران و غرب کشور اعزام شدند.

 

وی اظهار کرد:این کاروانها از مناطق عملیاتی همچون قلاویزان ، قرارگاه عملیاتی حضرت امیر(ع) در دوران دفاع مقدس ، نقطه ایثار ، شرهانی و . . . بازدید کردند ، همچنین در این اردو اکیپ های پشتیبانی، امدادی ، راویان و روحانیون تبلیغی و فرهنگی کاروان را همراهی کردند.

 

وی افزود:در بازدید از مناطق عملیاتی همزمان برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان نیز اجرا شد.

 

 یاسمی بیان کرد : نسل جوان ما نیازمند آشنایی بیشتر با رشادتهای رزمندگان و سیره شهدا است و با توجه به تبلیغات دشمن در فضای مجازی و ماهواره ها ، اردوهای راهیان نور یکی از بهترین راهها برای انتقال این فرهنگ و معنویت افزایی در این قشر است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است