شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام: از اصلی‌ترین محورهای فعالیت‌ سپاه امیرالمومنین(ع) محرومیت‌زدایی است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام: از اصلی‌ترین محورهای فعالیت‌ سپاه امیرالمومنین(ع) محرومیت‌زدایی است

منتشرشده در ایلام شنبه, 07 دی 1398 ساعت 08:54
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: اصلی‌ترین محور فعالیت‌ها‌ی سپاه امیرالمومنین(ع) محرومیت‌زدایی و تلاش در راستای توانمندسازی افراد بی‌بضاعت است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در جمع اعضای پایگاه‌های بسیج ایلام اظهار داشت: سپاه تمام‌قد در خدمات اقشار مختلف مردم است و برای ترویج ازدواج آسان، اهدای جهیزیه به زوج‌های جوان را در اولویت کاری خود قرار داده است.

 

وی افزود: سپاه در کنار وظایف ذاتی خود یکی از اصلی‌ترین محور فعالیت‌ها را محرومیت‌زدایی و تلاش در راستای توانمندسازی افراد بی‌بضاعت و تحت پوشش نهادهای حمایتی کرده است.

 

فرمانده سپاه استان ایلام افزود: مردمی بودن از مهم‌ترین ویژگی‌های برجسته سپاه پاسداران است و همواره تلاش کرده خدمت‌رسانی به مردم و به‌ویژه مستضعفان به‌عنوان صاحبان اصلی این انقلاب را در دستور کار قرار دهد.

 

سردار شاکرمی ادامه داد: یکی از برنامه‌های سپاه در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب تلاش در جهت ترویج ازدواج آسان و کم کردن هزینه‌های زندگی است که در این مسیر نیز ورود کرده است.

 

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش ارگان‌های مسئول بتوانیم در جهت نهادینه کردن فرهنگ ازدواج‌های آسان به‌منظور حل این مشکل در جامعه گام‌های مؤثرتری برداریم.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام خاطرنشان کرد: دومین سری از اهدای جهیزیه به نوعروسان ایلامی نیز انجام گرفت، در مرحله اول 175 سری و در دومین مرحله 100 مورد اهدا شد.

 

وی بابیان اینکه گستره این توزیع در کل استان ایلام است، افزود: 300 مورد جهیزیه دیگر با مشارکت کمیته امداد برای سال آینده در حال تهیه است.

 

سردار شاکرمی با اشاره به اینکه خدمات سپاه جاری و بی‌منت است، تأکید کرد: با تمام توان در خدمت مردم مناطق محروم خواهیم بود و برای  تحقق این هدف از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

 

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است