شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:  دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای خون شهید سردار سلیمانی است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:  دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای خون شهید سردار سلیمانی است

منتشرشده در ایلام چهارشنبه, 16 بهمن 1398 ساعت 08:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای خون شهید سردار سلیمانی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای کارمند ایلام اظهار داشت: دهه فجر ازلحاظ بزرگی و شوکت دارای ابعاد مختلفی است. انقلاب اسلامی ازلحاظ ایدئولوژی، گفتمان، رهبری، مردم و تأثیرگذاری با هیچ انقلابی قابل‌مقایسه نیست.

 

وی اظهار کرد: در دهه‌های اخیر اتفاقاتی در عالم به وجود آمد که بخشی از تاریخ و بشریت را تحت تأثیر خود قرارداد. انقلاب اسلامی ایران، بزرگ، عظیم و تأثیرگذار و متفاوت‌تر از انقلاب‌های دنیا است. امام (ره) یک بعثت جدید را به وجود آورد و یک‌بار دیگر حیات مجدد در انسان‌ها شکل گرفت. امام خمینی (ره) یک‌بار دیگر هندسه عالم را عوض کرد.

 

 

سردار شاکرمی افزود: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی یک گفتمان جدید از عدالت و تجسمی از ایثار، شهادت و ازخودگذشتگی و مردانگی را به منصه ظهور گذاشت. و واژه‌هایی که مسکوت مانده بود را به عرصه آورد. امام راحل دارای سبک زندگی بود و سیره جدیدی از زندگی را در فراروی انسان‌ها قرارداد.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) تصریح کرد: همه انسان‌های آزادی‌خواه تحت جاذبه گفتمان امام (ره) قرار گرفتند. امام (ره) عظمت روحی عاشورا را یک‌بار دیگر به تجسم درآورد و عینیت بخشید و عالم را متوجه انقلاب اسلامی کرد.

 

وی با عنوان اینکه نگاه امام و گفتمان امام یک تحول عظیم در منطقه به وجود آورد، گفت: امام یک هارمونی از قدرت و مجاهدت اسلام را به منصه ظهور گذاشت. مسیر انقلاب ادامه خواهد داشت و راه شهادت گم‌شدنی نیست.

 

سردار شاکرمی در پایان گفت: امروزه در مسیر دستیابی به قله‌های ترقی و پیشرفت راه جدیدی از تلاش، مجاهدت، ایثار و گذشت در مقابلمان قرارگرفته است.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است