شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خبر داد: تشکیل قرارگاه شفا برای مقابله با کرونا در سپاه استان ایلام

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خبر داد: تشکیل قرارگاه شفا برای مقابله با کرونا در سپاه استان ایلام

منتشرشده در ایلام یکشنبه, 11 اسفند 1398 ساعت 10:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از تشکیل قرارگاه دائمی شفا و اعزام گروه‌های جهادی به دانشگاه علوم پزشکی جهت کمک و مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار کرد: سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با افتخار برای سلامتی مردم، آمادگی کامل و همه جانبه برای مقابله و کنترل ویروس کرونا دارد.

 

وی با بیان اینکه درمانگاه‌های سپاه ایلام تا بازگشت به شرایط عادی و در راستای خدمت به مردم استان در آماده باش خواهند بود، از انجام اقدامات ویژه برای مقابله با این ویروس خبر داد و تصریح کرد:  قرارگاه دائمی شفا در سطح سپاه و در شهرستان ها و همچنین رصد و پایش روزانه موضوع و برنامه‌ریزی برای اجرای مراحل بعدی فعال شده است.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، از آمادگی گردان جنگ نوین جهت پاکسازی و گندزدایی معابر و محل‌های پرتردد شهر خبر داد و گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده این اقدام انجام خواهد گرفت.

 

سردار شاکرمی با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی به دانشگاه علوم پزشکی جهت کمک و مقابله با ویروس کرونا اعزام شدند ادامه داد : سپاه برای کمک به مردم در هر شرایطی از آمادگی لازم برخوردار است.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است