شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامفرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : عملیات دفاع بیولوژیک با رمز «یا امام رضا(ع)» در استان ایلام آغاز شد

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام : عملیات دفاع بیولوژیک با رمز «یا امام رضا(ع)» در استان ایلام آغاز شد

منتشرشده در ایلام سه شنبه, 12 فروردين 1399 ساعت 11:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: عملیات دفاع بیولوژیک با رمز «یا امام رضا(ع)»در سراسر استان ایلام به‌صورت هم‌زمان آغاز شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ عملیات دفاع بیولوژیک صبح امروز(سه شنبه) با حضور نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه ایلام، استاندار و معاونین، مدیران کل و فرماندهان نظامی و انتظامی، با رمز «یا امام رضا (ع)» با گستره جغرافیایی استان ایلام آغاز شد.

 

در مراسم آغاز این عملیات سردار سرتیپ دوم پاسدارجمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار داشت: سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام از اعلام شیوع کرونا ویروس تاکنون با تمام توان و تجهیزات در امر مبارزه و پیشگیری در کنار مردم و مسئولان بوده است.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: اقدامات خوبی در جهت پاک‌سازی مراکز تفریحی، عمومی، پایانه‌های مسافربری و فروشگاه‌ها توسط تجهیزات جنگ نوین سپاه استان ایلام انجام‌شده است که در امر پیشگیری از کرونا ویروس در ایلام نتیجه‌بخش بوده است.

 

وی افزود: عملیات امروز که در راستای مقابله با ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال با گندزدایی و ضدعفونی مکان‌های پرتردد و دارای فراوانی شیوع با نظر شبکه بهداشت و درمان استان انجام می‌شود با حضور واحدهای نظامی اعزامی از تیپ‌های نبی اکرم (ص) کرمانشاه، انصار حسین (ع) همدان، انصارالمهدی (عج) جوانرود و تیپ امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با فرماندهی قرارگاه نجف اشرف غرب کشور انجام می‌شود.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، گستره عملیات را تمام نقاط استان ایلام را عنوان کرد و افزود: این عملیات تا مهار کامل ویروس کرونا در سطح استان ایلام انجام می‌شود.

 

وی عنوان کرد: سپاه استان ایلام در خدمت به مردم این دیار در شرایط کنونی که ویروس کرونا جان مردم را تهدید می‌کنند، با انجام اقدامات و تلاش‌های مختلف و گسترده به میدان آوردن تمام داشته‌های خود، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام بیان کرد: بسیجیان و پاسداران سپاه استان ایلام تا مهار کامل زنجیره انتقال ویروس کرونا در کنار مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی استان ایلام، مدافعان حوزه بهداشت و سلامت، کادر درمانی و پرستاران خدوم و تلاش‌گر است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است