شما اینجا هستید: خانهاستانهاایلامرزمایش دفاع بیولوژیک در سطح شهر مهران اجرا شد

رزمایش دفاع بیولوژیک در سطح شهر مهران اجرا شد

منتشرشده در ایلام جمعه, 15 فروردين 1399 ساعت 16:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رزمایش دفاع بیولوژیک با شرکت بسیجیان و پاسداران ناحیه مهران با هدف کمک به مقابله با ویروس کرونا در سطح شهرستان مهران برگزار گردید.

به گزارش سپاه نیوز؛رزمایش دفاع بیولوژیک با شرکت بسیجیان و پاسداران ناحیه مهران با هدف کمک به مقابله با ویروس کرونا  در سطح شهرستان مهران برگزار گردید.

 امینی فرمانده سپاه ناحیه مهران , گفت: از اقدامات سپاه در مقابله با ویروس کرونا گندزدایی و ضدعفونی کلیه شهرها تا سطح روستاهای دورافتاده است و این کار تا شکست کامل کرونا ادامه دارد .

 

وی اظهار کرد:این رزمایش زیرنظر کمیته بهداشت و محیط ستاد مبارزه با کرونای شهرستان و در راستای تداوم مجموعه فعالیت های کمیته رفع آلودگی برگزار شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مهران افزود: در اجرای این رزمایش تعداد ۶۷ نفر از بسیجیان (در قالب گروههای جهادی) و پاسداران سپاه ناحیه مهران در سطح شهرمهران ،بخش صالح آباد،شهرک اسلامیه و روستای چنگوله حضور داشتند و نیز تعدادی ازکشاورزان خوب شهرستان و حمایت های بخشداری ، شهرداری و شورای شهر صالح آباد، شهرداری مهران ، منابع طبیعی ، دامپزشکی و شبکه بهداشت شهرستان همکاری داشتند.

امینی تصریح کرد : عرصه جهادی به وسعت کشور عزیزمان ایران ، برای خدمت به مردم فرا روی ماست و قطعا باید جهاد ادامه داشته باشد و حضورآگاهانه وبی منت بسیجیان و همچنین فعالیت دلسوزانه مسئولین شهرستان و فرمانده قرارگاه پدافند زیستی ، تداوم حضور آحاد بسیجیان ، فرماندهان پایگاهها و حوزه های مقاومت را تا ریشه کنی بیماری مذکور درکنار جامعه پزشکی و بهداشت ودرمان ادامه دارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است