پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - رزمایش دفاع بیولوژیک در سطح شهر مهران اجرا شد
چاپ کردن این صفحه

رزمایش دفاع بیولوژیک در سطح شهر مهران اجرا شد

منتشرشده در ایلام جمعه, 15 فروردين 1399 ساعت 16:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رزمایش دفاع بیولوژیک با شرکت بسیجیان و پاسداران ناحیه مهران با هدف کمک به مقابله با ویروس کرونا در سطح شهرستان مهران برگزار گردید.

به گزارش سپاه نیوز؛رزمایش دفاع بیولوژیک با شرکت بسیجیان و پاسداران ناحیه مهران با هدف کمک به مقابله با ویروس کرونا  در سطح شهرستان مهران برگزار گردید.

 امینی فرمانده سپاه ناحیه مهران , گفت: از اقدامات سپاه در مقابله با ویروس کرونا گندزدایی و ضدعفونی کلیه شهرها تا سطح روستاهای دورافتاده است و این کار تا شکست کامل کرونا ادامه دارد .

 

وی اظهار کرد:این رزمایش زیرنظر کمیته بهداشت و محیط ستاد مبارزه با کرونای شهرستان و در راستای تداوم مجموعه فعالیت های کمیته رفع آلودگی برگزار شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مهران افزود: در اجرای این رزمایش تعداد ۶۷ نفر از بسیجیان (در قالب گروههای جهادی) و پاسداران سپاه ناحیه مهران در سطح شهرمهران ،بخش صالح آباد،شهرک اسلامیه و روستای چنگوله حضور داشتند و نیز تعدادی ازکشاورزان خوب شهرستان و حمایت های بخشداری ، شهرداری و شورای شهر صالح آباد، شهرداری مهران ، منابع طبیعی ، دامپزشکی و شبکه بهداشت شهرستان همکاری داشتند.

امینی تصریح کرد : عرصه جهادی به وسعت کشور عزیزمان ایران ، برای خدمت به مردم فرا روی ماست و قطعا باید جهاد ادامه داشته باشد و حضورآگاهانه وبی منت بسیجیان و همچنین فعالیت دلسوزانه مسئولین شهرستان و فرمانده قرارگاه پدافند زیستی ، تداوم حضور آحاد بسیجیان ، فرماندهان پایگاهها و حوزه های مقاومت را تا ریشه کنی بیماری مذکور درکنار جامعه پزشکی و بهداشت ودرمان ادامه دارد.