شما اینجا هستید: خانهاستانهااستانهاجانشین سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان:بسیج دانشجویی از اقشار تأثیرگذار بسیج است

جانشین سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان:بسیج دانشجویی از اقشار تأثیرگذار بسیج است

منتشرشده در استانها دوشنبه, 13 ارديبهشت 1395 ساعت 10:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز؛سرهنگ هراسانیان گفت: بسیج دانشجویی یکی از اقشار تاثیرگذار و مهم در استان سمنان می باشد.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ اسحاق هراسانیان جانشین سپاه استان سمنان  در آیین تودیع و معارفه ریاست سازمان بسیج دانشجویی استان سمنان که با حضور فرماندهان نواحی مقاومت بسیج و جمعی از معاونین سپاه قائم آل محمد(عج) در سالن جلسات فرماندهی این سپاه استانی برگزار شد، اظهار داشت: : بسیج دانشجویی برای سپاه دارای اهمیت بالایی است و اولین مولفه جهت موفقیت در فضای دانشجویی نگاه درست به معقوله علم و علم آموزی و رشد علمی خواهد بود.


وی افزود: بسیج دانشجویی باید تأثیرات انقلاب اسلامی را به درستی رصد کند؛ چرا که جامعه دانشگاهیان نمی توانند نسبت به این مسائل بی تفاوت باشند و باید تحولات جهان اسلام را به خوبی رصد کنند.


جانشین سپاه استان سمنان برنامه هایی همچون نهضت روشنگری، جلسات بصیرت افزایی، اردوهای جهادی، راهیان نور و درخشش بسیج دانشجویی درتمام این برنامه ها و کارهای انقلابی دیگر در سطح دانشگاه ها، ابتکارات و خلاقیت ها در حوزه های مختلف و نخبه پروری را از جمله برنامه ها و فعالیت های مثمر ثمر بسیج دانشجویی عنوان کرد.


در پایان از تلاش های داریوش جلالی مسئول سابق بسیج دانشجویی این استان تقدیر و مرتضی دهرویه بعنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این استان معرفی شد.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است