شما اینجا هستید: خانهاستانهااستانهافرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی:معلمان نقش به سزایی در ساخت، تغییر و تحول جامعه دارند/جایگاه واقعی معلمان در جامعه تبیین شود

فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی:معلمان نقش به سزایی در ساخت، تغییر و تحول جامعه دارند/جایگاه واقعی معلمان در جامعه تبیین شود

منتشرشده در استانها دوشنبه, 13 ارديبهشت 1395 ساعت 11:15
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار خرم گفت: معلمان مانند چراغ روشنایی می دهند و هدایت می کنند و نقش به سزایی در ساخت و تغییر و تحول جامعه دارند.

 


به گزارش سپاه نیوز؛سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی در دیدار با مدیریت و جمعی از معلمین نمونه دبیرستان خیر مدرسه ساز حاج حسن مومنی ارومیه با تبریک هفته معلم و با اشاره به جایگاه والای فرهنگیان در کشور ما گفت: از خداوند متعال می خواهیم که معلمان در ادامه راه این رسالت ارزشمند که به عنوان بانی تعلیم تربیت در استان ما هستند موفق و پیروز باشند.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی افزود: خانواده های ما مدیون معلمان هستند و این زحمت ها با هدایا و پول قابل جبران نیست.


سردار خرّم در پایان با آرزوی سلامتی برای این قشر زحمت کش اظهار کرد: امیدوارم جایگاه معلم به نحو احسن مورد تکریم قرار گیرد و جایگاه واقعی معلمان در جامعه تبیین شود.


در پایان نیز هدایایی به رسم یادبود و به مناسبت تبریک هفته معلم از جانب فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی به معلمان این دبیرستان اعطا شد.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است