شما اینجا هستید: خانهاستانهااستانهافرمانده سپاه ناحیه بهار:آثار شهید مطهری بدون نقص بوده و از منابع مهم در شناخت اسلام محسوب می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه بهار:آثار شهید مطهری بدون نقص بوده و از منابع مهم در شناخت اسلام محسوب می‌شود

منتشرشده در استانها سه شنبه, 14 ارديبهشت 1395 ساعت 11:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


سپاه نیوز:سرهنگ رجبی گفت:شهید مطهری خدمات شایانی به جامعه اسلامی کرده و آثار ایشان بدون نقص بوده و از منابع مهم در شناخت اسلام محسوب می‌شود

به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ غلامرضا رجبی فرمانده سپاه ناحیه بهار  با تبریک به مناسبت هفته عقیدتی و گرامیداشت مقام معلم اظهار داشت: بارزترین شخصیت استاد مطهری روشنفکری و تقوا بود و همین امر باعث شد ایشان یک شخصیت ممتازی باشند.
وی با تأکید بر تبیین اندیشه‌های شهید مطهری افزود: بسیاری از افکار و اندیشه‌های این شهید بزرگوار در جامعه پیاده نشده و هنوز جامعه امروزی ما تشنه حقایق این شهید بزرگوار است.
فرمانده سپاه ناحیه بهار ابراز داشت: همچنان که امسال از سوی مقام معظم رهبری سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری شده است باید تفکر شهید مطهری در جامعه روز به روز بیشتر گسترش یابد.
وی تأکید کرد: باید از طریق رسانه‌ها و مسئولین اندیشه‌های شهید مطهری برای مردم بازگو شود چرا که اگر تفکر این استاد فرزانه در جامعه پیاده شود اکثر مشکلات جامعه رفع می‌شود.
سرهنگ رجبی عنوان کرد: جامعه، مدارس و دانشگاه‌ها نیز باید مطالب استاد شهید مطهری را سرلوحه خود و در برنامه تدریس خود قرار دهند.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است