شما اینجا هستید: خانهاستانهااستانهاپنجمین همایش سالانه مسئولین، روحانیون و کارکنان نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه برگزار شد

پنجمین همایش سالانه مسئولین، روحانیون و کارکنان نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه برگزار شد

منتشرشده در استانها سه شنبه, 14 ارديبهشت 1395 ساعت 14:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:پنجمین همایش سالانه مسئولین، روحانیون و کارکنان نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با هدف تدوین برنامه های سال 1395 و با تشریح اولویت ها برگزار شد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ پنجمین همایش سالانه مسئولین، روحانیون و کارکنان نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با هدف تدوین برنامه های سال 1395 و با تشریح اولویت ها و با حضور جمعی از مسئولین و مدیران نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه در شیراز برگزار شد.

 

در این همایش که با برگزاری جلسات و کمیسیون های تخصصی مختلف و سخنرانی کارشناسان و نخبگان همراه بود ،حجت الاسلام صداقت مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه  به تشریح انتظارات و توقعات خود از مدیران و معاونت های این نمایندگی پرداخت و انجام حداکثری و با کیفیت تمامی برنامه های ابلاغی سال 1395 را خواستار شد.

 

 حجت الاسلام والمسلمین دکتر حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در  سپاه، حجت الاسلام والمسلمین ادیانی مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه و سنایی راد معاون سیاسی سپاه  از دیگر سخنرانان این همایش بودند.


 یکی از محورهای اصلی سخنرانان در این همایش تشریح شعار سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" و نحوه رویکرد به آن در فعالیت های آینده نمایندگی ولی فقیه در ندسا و قرار دادن محور اصلی فعالیت های سال 1395 بر مبنای امر به معرف و نهی از منکر بود.

گفتنی است در حاشیه این همایش، معاونت های تخصصی نمایندگی ولی فقیه در ندسا نیز هر کدام به طور جداگانه به برگزاری کمیسیون های تخصصی خود جهت نقد و بررسی عملکرد سال قبل و ارزیابی مشکلات گذشته و هم اندیشی برای سال جدید پرداختند.

 

انتهای خبر/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است