شما اینجا هستید: خانهاستانهااستانهافرمانده تیپ پیاده امام‌صادق(ع) بوشهر: سپاه بر پایه معنویت، تقوا، اخلاص و عقیده شکل گرفته است

فرمانده تیپ پیاده امام‌صادق(ع) بوشهر: سپاه بر پایه معنویت، تقوا، اخلاص و عقیده شکل گرفته است

منتشرشده در استانها سه شنبه, 14 ارديبهشت 1395 ساعت 14:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار صفری تاکید کرد: سپاه بر پایه معنویت، تقوا، اخلاص و عقیده شکل گرفته است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سر تیپ دوم پاسدار محمدتقی صفری فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر  در همایش حکت مطهر که در تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر برگزار شد، اظهار کرد: اگر بخواهیم راهی که اما در انقلاب برای ما ترسیم کرد به خوبی ادامه دهیم باید تبعیت کامل از مقام معطم رهبری در همه عرصه‌ها داشته باشیم.


سردار صفری با تاکید بر اینکه سپاه بر پایه معنویت، تقوا، اخلاص و عقیده شکل گرفته است، ادامه داد: همه هم و غم ما در حال حاضر این است که بتوانیم بصیرت، اخلاق، معنویت و هوشیاری را در نیروهای جوان سپاه بالاست و افزایش دهیم.


وی  با اشاره به اینکه همراه با کار اعتقادی کار نظامی و آمورشی در سپاه به خوبی در حال اجراست، افزود: وحدت کلمه، اطاعت‌پذیری و ولایتمداری از ویژگی‌های برتر کارکنان سپاه بوده که نه تنها در کشور بلکه در بین ملت‌ها نیز به این ویژگی‌ها زبان‌زد است.


فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر با بیان اینکه با اشاره به راه‌اندازی تیپ پیاده امام صادیق و موفقیت‌های این تیپ در کشور تصریح کرد: نیروهای جوان، با اخلاص، توانمند و علاقمند به نظام در این تیپ بکارگیری شده‌اند که همراه با تجربه بزرگان سپاه باعث شده تا وجود آن باعث وحشت دشمنان باشد.


وی با تاکید بر اینکه خواب‌های آشفته استکبار جهانی علیه سپاه و ولایت فقیه تعبیر نخواهد شد، تصریح کرد: هماهنگی و تبعیت کامل سپاه از ولایت فقیه در عرصه‌های مختلف داخلی، منطقه‌ای و جهانی دشمنان را سردرگم کرده است.

 

سردار صفری با بیان اینکه  نیروها جوان سپاه به خوبی دشمنان را در منطقه رصد می‌کنند، افزود: نمونه آن دستگیری و به زانوکشاندن سربازان آمریکایی در آبهای خلیج فارس بود.
 انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است