شما اینجا هستید: خانهاستانهااستانهامعاونت بهداشت و درمان سپاه شهدا آذربایجان غربی: تمهیدات لازم برای تامین سلامت کاروان های راهیان نور استان اندیشیده شده است

معاونت بهداشت و درمان سپاه شهدا آذربایجان غربی: تمهیدات لازم برای تامین سلامت کاروان های راهیان نور استان اندیشیده شده است

منتشرشده در استانها شنبه, 22 اسفند 1394 ساعت 11:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ تارقلی گفت: همه تمهیدات لازم برای تامین سلامت کاروان های راهیان نور استان اندیشیده شده و بهداشت و درمان فردی و جمعی در این زمینه آموزش داده شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ کاظم تارقلی معاونت بهداشت ودرمان سپاه شهدا آذربایجان غربی افزود: همه خدمات ارائه شده به کاروان ها در طول مسیر و در محل استقرار بنا بر ابلاغ وزیر بهداشت و درمان در قالب طرح نوروزی رایگان است.

وی اظهار کرد: فعالیت های این بخش در سه قالب انجام می شود که بر این اساس در تمام اتوبوس ها امدادگران حرفه‌ای استان از حوزهای مختلف سلامت حضور دارند.

سرهنگ تارقلی بیان کرد: این افراد شامل بسیجیان، پزشکان ، کارکنان بخش بهداشت و درمان استان و از همه حوزه های سلامت آذربایجان غربی هستند.

وی اظهار کرد: آمبولانس ها نیز به ازای هر پنج اتوبوس یک آمبولانس کاروان ها را همراهی می کنند و اکیپهای پزشکی نیز در جنوب و در اردوگاه ها مستقر شده اند.

معاون بهداشت و درمان سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: در تمامی مسیر کاروان ها نیز در هر 30 کیلومتر یک پست امدادی جاده ای مستقر شده است که ترکیبی از اورژانس و هلال احمر می باشند.

سرهنگ تارقلی بیان کرد: در زمینه پیوست بهداشتی نیز بروشورهای لازم در زمینه رعایت بهداشت فردی و جمعی تهیه و توزیع شده و در اختیار زائران نهاده می شود.

وی گفت: معاونت بهداشت ودرمان سپاه شهدا در زمینه برگزاری هرچه بهتر اردوهای کاروان های راهیان نور و نیز برای مقابله با هر حادثه احتمالی در نهایت آمادگی به سر می برد.

انتهای خبر/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است