شما اینجا هستید: خانهاستانهااستانهاجانشين فرمانده سپاه استان بوشهر: مردم ایران در زمان لازم با افتخار از کشور دفاع می کنند

جانشين فرمانده سپاه استان بوشهر: مردم ایران در زمان لازم با افتخار از کشور دفاع می کنند

منتشرشده در استانها شنبه, 22 اسفند 1394 ساعت 11:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ خرمدل رشادت های مردم ایران در موقعیت های مختلف را نشانه حريت و آزادگى مردم دانست كه اينگونه با افتخار در دفاع از حريم ميهن آماده بوده و هستند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ حميد خرمدل جانشين فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در آئين نكوداشت روز بوشهر ضمن گراميداشت اين روز، اظهار داشت: از كسانى كه به ياد شهيد مهدوى بودند و باعث شدند در اين روز از اين شهيد شاخص ملى سال ١٣٩٤ ياد شود، تقدير مى كنم.


جانشين فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به دستگيرى اخير سربازان آمريكايى در بوشهر تصريح كرد: اين اتفاق دقيقاً در محل عمليات و شهادت شهيد مهدوى رخ داد و دوباره در همان محلى كه شهيد مهدوى پوزه آمريكا را به خاك ماليده بود، آمريكايى ها در برابر عظمت و شجاعت جان بركفان سپاه بوشهر تحقير شدند.

سرهنگ خرمدل افزود: اين اتفاق در حالى روى داد كه ٢٤ ساعت قبل از آن، رئيس جمهور آمريكا طى مصاحبه‌اى از ابرقدرت بودن اين كشور از لحاظ تجهيزات، بودجه، ادوات و نفرات نظامى در سطح دنيا سخن گفته بود كه با كار شجاعانه اى كه سربازان سپاه بوشهر انجام دادند، قدرت و اقتدار نظامى ايران به رخ آمريكا و سراسر دنيا كشيده شد.

وى ادامه داد: اين اتفاق ثابت كرد كه هنوز هم مثل گذشته هرجا لازم باشد، رزمندگان اسلام با جانفشانى، از ميهن خود دفاع مى كنند و براى هشتمين بار، آمريكا را در زمان تجاوز به آب‌هاى خليج فارس با شكست تحقيرآميز همراهى كردند.

جانشين فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، اين حركت ها را نشانه حريت و آزادگى ايران دانست كه اينگونه با افتخار در دفاع از حريم ميهن آماده بوده و هستند.

گفتنى است در اين آئين از دختر شهيد مهدوى، شهيد شاخص ملى سال ١٣٩٤ با اهداى هدايايى از سوى سازمان فرهنگى ورزشى شهردارى بوشهر،  ستاد هفته نكوداشت بوشهر و چند سازمان ديگر، تقدير شد.

 

انتهای خبر/07

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است