شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله استان کرمان : ۱۳۹ پروژه محرومیت‌زدایی و عمرانی سپاه در کرمان افتتاح شد

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان : ۱۳۹ پروژه محرومیت‌زدایی و عمرانی سپاه در کرمان افتتاح شد

منتشرشده در کرمان شنبه, 20 ارديبهشت 1399 ساعت 16:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از افتتاح ۱۳۹ پروژه محرومیت‌زدایی و عمرانی بسیج سازندگی در کرمان خبر داد و گفت: این پروژه با ظرف کمتر از شش ماه به بهره برداری رسیدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی ومحرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان در جمع خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سپهبد شهید حاح قاسم سلیمانی اظهار داشت: خدا را شاکریم که همزمان با هفته بسیج سازندگی و میلاد امام حسن مجتبی(ع) جهادگران بسیج و سپاه توانستند با تلاش خود 139 پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی را در 23 شهرستان استان به مرحله افتتاح برسانند.

 

وی با اشاره به دیگر اقدامات بسیج سازنگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در روزهای نخست ماه رمضان بسیج سازندگی کرمان در منطقه سیل‌زده رودبار و ده‌رضا ریگان هزار و 40 سرویس بهداشتی را آماده و تحویل مردم آسیب‌دیده دادند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: 139 پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در بازه زمانی کمتر از شش ماه در استان اجرایی شده است.

 

وی با بیان اینکه این خصلت کارهای جهادی است و به همین دلیل است که حضرت آقا به کار جهادی تاکید دارند و ما آن را سرلوحه کار خودمان قرار دادیم عنوان کرد: در کار جهادی هزینه‌ها به شدت کاهش یافته، کار در بازده زمانی کمتری انجام شده، مشارکت مردمی رادر آن شاهد هستیم و نظارت جدی مردمی بر کاری که خود مردم انجام می‌دهند وجود دارد و زیبایی کار جهادی در این ویژگی‌ها است.

 

سردار معروفی با اشاره به جزئیات طرح‌های افتتاح شده بسیج سازندگی در استان کرمان گفت: آبرسانی به 5 شهرستان استان در قالب 13 پروژه، احیا و لایروبی قنوات در 4 شهرستان و در قالب 5 پروژه، استخر و ذخیره آب در یک شهرستان، تعمیر و ساخت مسجد و حسینیه در 4 شهرستان و در قالب 15 پروژه، انتقال آب و کانال انتقال آب در سه شهرستان و در قالب سه پروژه، ساخت خانه عالم در سه شهرستان و ساخت چهار باب، ساخت و تکمیل 53 خانه محرومان در 12 شهرستان، دو پروژه زمین ورزشی روباز در یک شهرستان، یک حمام عمومی،  36 سرویس بهداشتی در 7 شهرستان، ساخت یک باب غسالخانه، ساخت مدرسه سه مدرسه در سه شهرستان و ساخت 2 باب مسکن مددجویان کمیته امداد در یکی از شهرستان‌های استان را داریم که ظرف شش ماه ساخته و آماده افتتاح شدند.

 

وی با بیان اینکه در 25 اردیبهشت فاز اول مسکن مددجویان کمیته امداد استان در شرق و غرب استان کرمان واگذار می‌شود افزود: برای مبارزه با فقر و محرومیت‌زدایی نباید نگاه سیاسی و قومی داشته باشیم.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به دشمنی آمریکا و صهیونیست‌ها با ما گفت: دشمنان انقلاب به دنبال براندازی نظام و ضربه زدن به قدرت و بزرگی ملت ایران هستند و ما همان طور که دشمن آنها هستیم دشمن واقعی فقر و محرومیت هم هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه مبارزه با فقر و محرومیت نیازمند آن است که همه دست به دست هم داده تا شاهد ریشه‌کن شدن آن باشیم افزود: دولت، نهادهای انقلابی، خیران و مردم باید قرارگاهی عمل کرده و با تفکر خدمت به مردم برای زدودن فقر نگاه جامع‌الاطراف داشته باشند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است