شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمان کاروان کمک‌های مومنانه و لوازم خانگی اهدایی سپاه به منطقه سیل‌زده شهداد اعزام شد

 کاروان کمک‌های مومنانه و لوازم خانگی اهدایی سپاه به منطقه سیل‌زده شهداد اعزام شد

منتشرشده در کرمان چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 ساعت 09:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان سومین کاروان کمک‌های مومنانه و لوازم خانگی اهدایی سپاه به منطقه سیل‌زده شهداد اعزام شد.

به گزارش سپاه نیوز؛  مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه ناحیه حضرت رسول(ص) کرمان و رونمایی از تمثال سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه این رزمایش مومنانه در جمع خبرنگاران با درود به ارواح مطهر شهدا، امام شهدا و سیدالشهدای جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: در راستای رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه مورد تاکید مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) مرحله سوم این رزمایش و کمک ویژه به مردم سیل‌زده استان آغاز شده است.

 

وی با بیان اینکه کمک‌های مومنانه امروز برای مردم سیل‌زده مناطق اندوهجرد، روستای جهر و امیرآباد است گفت: در این مرحله از رزمایش مومنانه 250 سبد غذایی برای مردم این منطقه در نظر گرفته شده است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه پس از وقوع سیل در منطقه شهداد و براساس شناسایی که انجام شد بخشی از کالاها و وسایل زندگی مردم آسیب دیده بودند افزود: در این کاروان کالاهای مورد نیاز مردم که توسط ناحیه حضرت رسول(ص) و بسیج سازندگی پیش‌بینی شده بودند نیز در نظر گرفته شده که در اختیار مردم آسیب‌دیده قرار می‌گیرد.

 

وی با عنوان اینکه 30 دستگاه کولرآبی، 36 تخته قالی، 8 دستگاه یخچال، 30 سرویس 7 پارچه قابلمه و 5 اجاق گاز در این کاروان به منطقه سیلزده شهداد ارسال می‌شود ادامه داد: دو سری جهیزیه نیز برای زوج‌های جوانی که به تازگی ازدواج کرده بودند و وسایل آنها در سیل از بین رفته بود در قالب کمک مومنانه اهدا شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است