شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانمسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد : استفاده از ظرفیت جهادگران در توانمندسازی مددجویان

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد : استفاده از ظرفیت جهادگران در توانمندسازی مددجویان

منتشرشده در کرمان سه شنبه, 20 خرداد 1399 ساعت 14:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان اظهار کرد: با توجه به ضریب محرومیتی که در برخی از مناطق استان ازجمله حاشیه شهر کرمان وجود دارد، باید با هم‌افزایی و هم‌پوشانی، خدماتی را به محرومان در این مناطق ارائه دهیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ پاداش مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان در نشست هم‌اندیشی با گروه‌ها و تشکل‌های جهادی شهرستان کرمان به عوامل فقر و محرومیت در استان کرمان اشاره کرد و اظهار داشت: باید با هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت‌ها در جهت حل مشکلات محرومان و محرومیت‌زدایی قدم برداریم.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان اظهار کرد: با توجه به ضریب محرومیتی که در برخی از مناطق استان ازجمله حاشیه شهر کرمان وجود دارد، باید خدماتی را به محرومان در این مناطق ارائه دهیم.

 

وی تصریح کرد: اقدامات خوب و مؤثری درزمینهٔ محرومیت‌زدایی ازجمله در حوزه اشتغال و مسکن محرومان توسط کمیته امداد استان کرمان انجام‌شده است.

 

پاداش از راه‌اندازی قرارگاه خدمات اجتماعی جبهه انقلاب توسط سپاه ثارالله استان خبر داد و گفت: این قرارگاه به‌منظور همکاری تمام نهاد‌های خدمات‌رسانی با یکدیگر در استان راه‌اندازی می‌شود که امیدواریم با هم‌افزایی و هم‌پوشانی نهاد‌های خدمات‌رسان بتوانیم در بحث خدمات‌رسانی به محرومان و محرومیت‌زدایی گام‌های مؤثری برداریم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است