شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: محرومیت‌زدایی، تأمین آب شرب استان در اولویت است

 فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان: محرومیت‌زدایی، تأمین آب شرب استان در اولویت است

منتشرشده در کرمان دوشنبه, 21 مهر 1399 ساعت 15:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

  سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: محرومیت‌زدایی، تأمین آب شرب، اشتغالزایی و ازدواج آسان در اولویت اقدامات سپاه در استان کرمان است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی  فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان صبح امروز در آیین امضای تفاهم نامه اشتغال در استان کرمان بین سپاه ثارالله استان کرمان و کمیته امداد امام (ره) که با حضور سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی و عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت:خدمت بی‌منت و صادقانه به مومنین تأکید اسلام است.

 

وی با بیان اینکه مردم ما 41 سال تمام کمبودها و مشکلات را تحمل کردند و پای ارزش‌های نظام ایستاده‌اند گفت:نگاه ما به محرومین ترحم نیست و اعتقاد و باور داریم که باید به آنها تکریم شود و در جهت رفع مشکلات آنها نوکری کنیم.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره اینکه خدمت امروز به مردم افتخار در آخرت است افزود:مخلصانه کار کردن برای مردم و در جهت رضایت خداوند همان مکتب حاج قاسم است.

 

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی الگوی عملی جبهه حق است و مدیریت جهادی داشت گفت:در مدیریت جهادی نمی‌شود و نمی‌توانیم نداریم و از تهدیدها فرصت ایجاد می‌شود.

 

سردار معروفی با اشاره به اینکه مدیریت جهادی روحیه انقلابی نیاز دارد و در خدمت به مردم به جناح و دسته‌بندی‌های سیاسی توجه نمی‌شود بیان کرد:امروز حضرت آقا از ما خدمت به مردم را می‌خواهد.

 

وی با بیان اینکه حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی و کمیته امداد باعث امیدواری مردم می‌شود و دشمنان را ناامید خواهد کرد گفت:سپاه و بسیج سازندگی پیمانکار نیست و الگوی عملی کار جهادی را گسترش می‌دهد.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره اینکه در کار جهادی هزینه‌ها کم شده و مشارکت مردم افزایش داده می‌شود افزود:حضرت آقا به اثرات کار جهادی اعتقاد دارند و تأکید می‌کنند که جهادی عمل کنید و گروه‌های جهادی را یک کار فرهنگی در وهله اول می‌دانند.

 

وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی با کار جهادی معادلات نظامی دنیا را بر هم ریخت گفت:زمان‌بندی کار برای سپاه بسیار اهمیت دارد و کم شدن زمان در اجرای هر پروژه‌ای را باید مورد توجه قرار داد.

 

سردار معروفی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی در راستای محرومیت‌زدایی اولویت بندی کرده و ارائه خدمات اجتماعی به مردم جزو اولویت‌های اول سپاه است افزود: در استان کرمان تأمین آب شرب برای نقاط مختلف را اولویت سپاه قرار داده‌ایم.

 

وی با عنوان اینکه در نرماشیر، فهرج، رودبار و ریگان خیرین هم کمک کردند و اتفاقات خوبی برای آبرسانی به این مناطق شده است گفت:اولویت دوم سپاه اشتغال محرومان است و باید تلاش کنیم با آموزش مردم ما توانمند شوند.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره اینکه ازدواج آسان از اولویت‌های سپاه پاسداران در استان کرمان است افزود: در سالگرد شهادت حاج قاسم 800 ازدواج آسان در استان کرمان را پیگیری می‌کنیم.

 

انتهای پیام/511

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است