شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تشریح کرد: جزئیات برنامه ریزی سالگرد سردار شهید سلیمانی

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تشریح کرد: جزئیات برنامه ریزی سالگرد سردار شهید سلیمانی

منتشرشده در کرمان یکشنبه, 27 مهر 1399 ساعت 11:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در آئین رونمایی از سند رسانه‌ای مکتب حاج قاسم ،جزئیات برنامه ریزی سالگرد سردار شهید سلیمانی را تشریح کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در آئین رونمایی از سند رسانه‌ای مکتب حاج قاسم بیان داشت: کمیته رسانه‌ای ستاد برنامه‌های مکتب حاج قاسم سلیمانی در کرمان یک کمیته مهم است که می‌تواند مابقی کمیته‌ها را فعال و باعث برانگیخته شدن آنها شود.

 

وی افزود: تاکنون ۱۲۱ برنامه با نظر کارگروه‌ها تنظیم و به ستاد کشوری ارسال شده است که منتظریم تا پس از ابلاغ این برنامه‌ها، از هفته آینده نحوه کار گروه‌ها را اعلام کنیم.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به ایجاد پنج ستاد برای سالگرد سردار شهید سلیمانی افزود: در این راستا یک ستاد در تهران و یک ستاد در کرمان تشکیل شده است.

 

وی با اشاره به اینکه ستاد سازمان بسیج برای ۳۰ استان برنامه ریزی می‌کند، بیان کرد: ستاد نیروی قدس سپاه هم ایجاد شده است.

  

فرمانده سپاه ثارالله کرمان تصریح کرد:  باید در این یک دهه یک کار فرهنگی جدید و عظیمی در راستای مکتب حاج قاسم انجام دهیم.

 

سردار معروفی با بیان اینکه نماسازی شهر کرمان با بهره‌گیری از شخصیت سردار شهید سلیمانی در حال انجام است، یادآور شد: نماسازی شهر کرمان تا هفته بسیج به اتمام می‌رسد ضمن اینکه ما در این رابطه اقداماتی انجام داده‌ایم.

 

در این مراسم از سند کمیته رسانه ستاد هماهنگی برنامه‌ها و ترویج مکتب شهید سلیمانی رونمایی شد. در این کمیته ۱۲ برنامه آماده شده ضمن اینکه کار این کمیته تنها محدود به برنامه‌های سالگرد نیست و در طول سا ل فعال خواهد بود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است