شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمان فرمانده سپاه  ثارالله (ع) استان کرمان: حاج قاسم الگویی در تراز انقلاب اسلامی است

 فرمانده سپاه  ثارالله (ع) استان کرمان: حاج قاسم الگویی در تراز انقلاب اسلامی است

منتشرشده در کرمان چهارشنبه, 08 ارديبهشت 1400 ساعت 09:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه  ثارالله (ع) استان کرمان گفت: هر که بخواهد خود را در تراز انقلاب اسلامی ارزیابی کند باید از حاج قاسم الگو بگیرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه  ثارالله (ع) استان کرمان در آیین رونمایی از سکه طلا منقش به تمثال حاج قاسم که در آستانه ولادت امام حسن (ع) و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان در بیت الزهرای حاج قاسم برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم مرد واقعی میدان جهان اسلام است و حقیقت انقلاب اسلامی را به تصویر کشاند.

 

وی با بیان اینکه حاج قاسم مردی است که برای کشور عزت آفرید و تحت امر امام خویش افتخارآفرینی کرد گفت: عزت و شرفی که امروز در منطقه و در دنیا داریم از برکت خون شهدای مدافع حرم است.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه حاج قاسم 21 سال راهبرد دشمنان اسلام را در نطفه خفه کرد و اجازه نداد غده سرطانی داعش پیروز شود افزود: حاج قاسم الگوی عملی اطاعت محض از ولی‌فقیه شد و در مقیاس جهان اسلام یک راهنما برای رسیدن به سعادت و حقیقت است.

 

وی با بیان اینکه هر که بخواهد خود را در تراز انقلاب اسلامی ارزیابی کند باید از حاج قاسم الگو بگیرد گفت: مکتب حاج قاسم برای همیشه ساری و جاری است.

 

سردار معروفی با اشاره به اینکه روز به روز اخلاص شهید سلیمانی بیشتر احساس می‌شود افزود: حاج قاسم هر چه انجام داد برای خدا بود و در مسیر حق با اهل‌بیت(ع) معامله کرد و امروز ما با حاج قاسم بیعت می‌کنیم که ذره‌ای از راه حاج قاسم جدا نخواهیم شد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است