شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمان به همت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه ؛ پروژه آبرسانی به روستای محروم بُندَر ریز بخش جبالبارز جنوبی به بهره‌برداری رسید

 به همت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه ؛ پروژه آبرسانی به روستای محروم بُندَر ریز بخش جبالبارز جنوبی به بهره‌برداری رسید

منتشرشده در کرمان سه شنبه, 08 تیر 1400 ساعت 10:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه عنبرآباد گفت: پروژه آبرسانی به روستای محروم بُندَر ریز بخش جبالبارز جنوبی با اعتباری بالغ بر ۶میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سپاه نیوز؛ همزمان با هفته قوه قضائیه و به همت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه، سپاه عنبرآباد، خیران و عشایری پروژه آبرسانی به روستای محروم بُندَر ریز بخش جبالبارز جنوبی با اعتباری بالغ بر ۶میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

 

سنجری فرمانده سپاه عنبرآباد در حاشیه افتتاح این پروژه اظهار کرد: این پروژه شامل ۶هزار و ۵۰۰ متر لوله‌گذاری و مخزن ۴۰هزار لیتری است که در مجموع بیش از ۶ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

 

وی افزود: با بهره‌برداری از این پروژه ۷۰خانوار با جمعیتی بالغ بر ۳۰۰ نفر از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره‌مند شدند و یکی از دغدغه‌های اصلی مردم این روستا برطرف شد.

 

فرمانده سپاه عنبرآباد عنوان کرد: امسال ۳۲ روستای دیگر بخش جبالبارز جنوبی به همت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه و خیران از نعمت آب شرب لوله‌کشی سالم و بهداشتی بهره‌مند خواهند شد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است