شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان مطرح کرد: اجرای طرح شهید سلیمانی با جدیت بیشتر/  همه توان سپاه در خدمت مقابله با کرونا است

فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان مطرح کرد: اجرای طرح شهید سلیمانی با جدیت بیشتر/  همه توان سپاه در خدمت مقابله با کرونا است

منتشرشده در کرمان شنبه, 12 تیر 1400 ساعت 15:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان گفت: همه توان سپاه در خدمت مقابله با کروناست و جان مردم در اولویت همه امور است .

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا با حضور تمامی مسئولان ارشد استان کرمان و فرماندهان نظامی و انتظامی و رییس کل دادگستری استان اظهار کرد: به دلیل شیوع کرونا از فرماندهان سپاه استان ها درخواست شده تا از اعزام زائر به مرقد شهید حاج قاسم سلیمانی جلوگیری نمایند و در استان کرمان نیز باید این مسئله به صورت جدی مدیریت شود.

 

وی افزود: سپاه آمادگی دارد از هم اکنون همه نقاهتگاه ها و سالن ها را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار بدهد و حدود ۱۰۰۰ تخت داریم و آماده به کارگیری در سراسر استان است.

 

سردار معروفی تصریح کرد: همه توان سپاه را در نقاهتگاه ها برای مبارزه با بیماری کرونا پای کار می آوریم و در صورت نیاز از مراکز آموزشی و خوابگاه ها استفاده خواهیم کرد.

 

وی گفت: فشار جدی به استان وارد شده و مسائل مطرح شده به منزله ابلاغ است و در سطح استان همه توان سپاه در خدمت مقابله با کروناست و جان مردم اولویت اول ماست به ویژه در شرق و جنوب استان.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: تاکید داریم طرح شهید سلیمانی جدی گرفته شود زیرا به عبور از وضعیت کنونی کمک می کند و بسیج آمادگی کامل برای همکاری با نیروی انتظامی در کنترل ترددها را دارد.

 

وی با اشاره به اینکه تعزیرات و اصناف باید اعمال محدودیت ها را جدی بگیرند، افزود: اقشار مختلف بسیج ۱۰۰ درصد آمادگی برای همکاری در بخش های مختلف را با دانشگاه علوم پزشکی دارند.

 

 

 

انتهای پیام

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است