شما اینجا هستید: خانهاستانهاکرمانفرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان: اشتغالزایی از مهمترین اولویت‌های سپاه استان است

فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان: اشتغالزایی از مهمترین اولویت‌های سپاه استان است

منتشرشده در کرمان شنبه, 13 شهریور 1400 ساعت 15:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان در مراسم افتتاح ۱۱۴ پروژه در شهرستان قلعه گنج گفت: تأکید ما بر این است که در کنار سایر کارها و اولویت‌های استان، اشتغالزایی ایجاد کنیم تا بتوان با مشارکت خود مردم، مشکلات آنها را رفع کرده تا سفره‌های مردم را به دست خودشان رنگین شود.

به گزارش  سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان در مراسم افتتاح ۱۱۴ پروژه در شهرستان قلعه گنج اظهار کرد : اولویت سپاه در استان کرمان کمک به ساخت مسکن محرومان است که با همکاری کمیته امداد در بحث ساخت و مقاوم سازی برنامه‌هایی دنبال می‌شود.

 

فرمانده سپاه ثارالله(ع) استان کرمان افزود: از ۵۰ هزار واحد مسکونی که قرار است به همت کمیته امداد و سپاه در سطح کشور احداث شود ۶۲۰۰ واحد در کرمان احداث خواهد شد که از این میزان ۱۲۰۰ واحد روستایی و ۵۰۰۰ واحد شهری خواهد بود.

 

سردار معروفی تصریح کرد: ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی در استان از سال گذشته آغاز شده است که جشن پایان واگذاری این واحد‌های مسکونی ۲۴ شهریور ماه در شهرستان بردسیر برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: امروز در شهرستان قلعه گنج ۱۱۴ پروژه به صورت مشارکتی به بهره برداری رسید که از این میزان ۷ پروژه مسکن روستایی با همکاری کمیته امداد و با هزینه ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان، احداث ۲ سوله ورزشی با همکاری بنیاد مستضعفان با هزینه بیش از ۱ میلیارد تومان و ۵ پایگاه بسیج برای حفظ امنیت و فعالیت‌های فرهنگی با هزینه ۳۲۵ میلیون تومان و ۱۰۰ پروژه تجهیز مدارس و مساجد با همکاری بنیاد مستضعفان با هزینه ۱ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان و در جمع با هزینه کل ۳ میلیاردو ۲۵۰ میلیون تومان این ۱۱۴ پروژه به بهره برداری رسیدند.

 

سردار معروفی تاکید کرد: ما تلاش می‌کنیم تا بحث مشکل آب آشامیدنی را نیز برطرف کنیم که در این راستا ۷۴۷ روستای استان از آب آشامیدنی سالم برخوردار نیستند که تلاشمان این است تا ظرف دوسال به تمام مناطق محروم استان آب سالم و بهداشتی منتقل شود.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خاطر نشان کرد:  قلعه گنج شهر پایلوت اقتصاد مقاومتی است و کار‌های خوبی در زمینه ایجاد اشتغال در این منطقه انجام شده که باید به دیگر نقاط استان مانند عنبرآباد، فهرج، ریگان و نرماشیر نیز تعمیم داده شود.

 

وی با اشاره به اینکه تأکید ما بر این است که اشتغالزایی اولویت و محور اصلی فعالیت‌ها و اقدامات ما در استان قرار گیرد گفت: امسال به دلیل نیاز جامعه و شرایطی که ایجاد شده بود، تعداد زیادی بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا اهدا شد اما یقین داریم که از این مرحله عبور می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه هدف ما ایجاد اشتغال پایدار است، اینکه سفره‌های مردم را بدست خودشان بدهیم افزود: اشتغال خانگی با سرمایه کم می‌توان برای افراد زمینه امرار معاش را فراهم کرده و افراد را صاحب شغل و درآمد پایدار کند.

 

سردار معروفی خاطر نشان کرد: تأکید ما بر این است که در کنار سایر کارها و اولویت‌های استان، اشتغالزایی ایجاد کنیم تا بتوان با مشارکت خود مردم، مشکلات آنها را رفع کرده تا سفره‌های مردم را به دست خودشان رنگین شود.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است